اطلاعاتی که باید در هنگام خرید سیم کارت۹۱۲ بدانیم و به آن ها آگاه باشیم.

آیا میدانید در هنگام خرید سیم کارت۹۱۲ ، باید از سالم بودن سیم کارت،شناخت شخصی که از ایشان سیم کارت می خواهید خریداری کنید،شماره سیم کارت و اگر برای شما خط تهران-شهرستان مهم هست، مطلع باشید!!

بسیاری از افراد سیم کارتی را که خریداری می کنند، نمی دانند صاحب قبلی این سیم کارت چه کسی بوده و چه شغلی داشته! از زنگخورهای آن به خوبی مطلع نیستند، به این فکر کنید که این خط ممکن است دست فرد کلاهبرداری بوده و یا بدهکار است.یا اینکه سیم کارت مشکل قضایی داشته باشد.

 

اگر میخواهید خرید مطمئنی را داشته باشید، توصیه های زیر را جدی بگیرید:

۱-از زنگخور آن سیم کارت حتما اطلاع داشته باشید که در چه وضعیتی هست.


چطور: یا از شخص مطمئن خرید کنید و یا از دفاتر پیشخوان که به شما ضمانت خط ۹۱۲ را بدهند.توجه داشته باشید شما پول کمی بابت خرید سیم کارت۹۱۲ پرداخت نمیکنید، پس مراقب باشید.

۲-به هر حال سیم کارت های کارکرده ۹۱۲،دست افرادی بوده که ممکن است در شبکه های اجتماعی زیادی با آن شماره خط فعالیت داشته باشند، پس حتما از لاگ اوت کردن شبکه های اجتماعی نظیر تلگرام و اینستاگرام آن ها اطمینان حاصل فرمایید.

۳-اکثر افراد پیامک های بانکی خود را فعال میکنند، اگر سیم کارت ۹۱۲ ای را خریداری کردید حتما زمان خرید توجه داشته باشید تا پیامک های بانکی صاحب شماره خط غیرفعال شود تا این پیامک ها مزاحمتی برای شما نداشته باشند.

۴-هنگام خرید سیم کارت حتما از صفر شدن قبض آن مطمئن باشید.

۵-سند زدن خط به نام شما، اصولی و طبق قوانین و مقررات باشد و تمام بندهای آن را قبل از امضا مطالعه بفرمایید.

توصیه ی ما به شما همراهان همیشگی انارسیم این است که قبل از هر خریدی وقت کمی برای مشاوره در حوزه ی کالایی که قصد خرید آن را دارید، بگذارید و بعد با اطمینان خاطر خرید کنید و لذت ببرید.جهت مشاوره در خصوص خرید و فروش خطوط ۰۹۱۲ می توانید با شماره ۰۹۱۲۶۰۷۰۶۳۰ تماس بگیرید و سوالات خود را در حوزه سیم کارت به صورت رایگان بپرسید.

نظرات کاربران
(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*