قیمت گذاری خطوط ۰۹۱۲

تاریخ انتشار: 00/05/23
نمایش: 179
(0 رای)

قیمت گذاری دقیق خطوط ۰۹۱۲:

سیم کارت دائمی خصوصا ۰۹۱۲ از کالاهای لوکس محسوب می شود و هر چقدر رند تر و کد پایین تر باشد(مثلا کد۱) از اعتبار و ارزش بالایی برخوردار است.همچنین کالایی است که شما میتوانید در عرض کمتر از ۲۴ ساعت آن را بفروشید.

به همین خاطر، خرید و فروش این کالا از رونق بالایی برخوردار و به تبع همین موضوع مراکز خرید و فروش نیز بسیار هستند.بنابراین بدیهیست که همه روزه بر تعداد آگهی های تبلیغاتی زیاد که برای دارندگان خطوط رند ۹۱۲ ارسال می‌شود از جمله سایت‌ها، روزنامه‌ها، تماس‌های پیاپی در مورد خرید و یا فروش نیز افزایش قابل توجهی داشته باشد.

جالب امر اینجاست که گاهی دیده می‌شود، مراکز و افرادی که قصد فروش یا خرید سیم کارت دارند بدون در نظر گرفتن هیچ منطقی قیمت گذاری می‌کنند.

حتی برخی از مراکز قیمت را فرا تر از قیمت بازار قیمت گذاری میکنند اما نمیخرند!
این اتفاق باعث سر در گمی مشتریان می گردد و شخص نمی تواند برای فروش خط خود تصمیم درستی بگیرد.

    شرک انارسیم دارای مجوز خرید و فروش حضوری و اینترنتی

 

منظور از قیمت گذاری دقیق خطوط ۰۹۱۲ ، قیمت گذاری‌ای است که هم فروشنده، شماره خط خود را به قیمتی که ارزش واقعی آن است بفروشد و هم خریداری که قصد خرید چنین شماره‌ای را دارد، خریدی به قیمت و مطمئن انجام دهد. نکته‌ای که باید در این جا به آن اشاره کرد مقدار سود مورد نظر در این معامله‌ها است؛ که اگر این مقدار سود از عرف بازار سیم کارت ایران و اتحادیه تجاوز نکند و طبق قوانین و مقررات باشد، عملاً خرید و فروشی امن و با سود بین طرفین صورت می‌گیرد.

قیمت گذاری دقیق خطوط ۰۹۱۲ توسط مجموعه انارسیم :

قیمت گذاری دقیق خطوط ۰۹۱۲ با توجه به قیمت خطوط در سایت‌های معتبر، قیمت‌های خرید و فروش خطوط براساس کد و نوع رندی آن‌ها در ۱ سال اخیر، در نظر گرفتن قیمت‌هایی که دفاتر امور مشترکین و مراکز و فروشگاه‌های معتبر ارسال می‌کنند توسط کارشناسان با تجربه و متخصص مجموعه انجام می‌پذیرد.

بنابر این سعی کرده‌ایم موقعیتی را برای قیمت گذاری دقیق خطوط ۰۹۱۲ با توجه به منطق و نحوه قیمت گذاری مراکز معتبر در خصوص خرید و فروش در این حوزه، ایجاد کنیم.

مشاوره :
برای مشاوره بیشتر و اطلاع شما از قیمت دقیق خط خود، می‌توانید با تماس با شماره 09193400034 شماره خط ۹۱۲ ای که قصد قیمت گذاری آن را دارید، پیامک داده ،قیمت گذاری خط شما در اسرع وقت انجام می شود و به اطلاع شما خواهد رسید.

نظرات کاربران
(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*