خرید آنلاین ازانارسیم

تاریخ انتشار: 00/05/27
نمایش: 162
(0 رای)

خرید اینترنتی (آنلاین) از انارسیم، چگونه و به چه صورت؟

شاید یکی از سوالاتی که همیشه ذهن خریداران یا کاربران خرید سیم کارت  را به خود مشغول کرده است ، نحوه ی دریافت سیم کارت خود بعد از خرید غیر حضوری (آنلاین) سیم کارتشان می باشد.

ما به شما با اطمینان میگوییم این دغدغه را کنار بگذارید و مطالب مربوط به پروسه تحویل را با دقت بخوانید.

 

خرید اینترنتی (آنلاین) از انارسیم و مراحل آن

                خرید اینترنتی و یا غیر حضوری از انارسیم

 

پس از ثبت سفارش و خرید اینترنتی از انارسیم  به صورت آنلاین، ابتدا سفارش خریداران در یک چرخه ی پردازش نرم افزاری قرار خواهد گرفت.

پس از بررسی توسط تیم مالی و درست بودن تراکنش مالی، جهت جداسازی و بسته بندی به انبار ارسال می گردد و در نهایت با تائید نهائی و ثبت سفارش مشتری،سیم کارت خیلی سریع از انبار مرکز به بخش مربوط به ارسال سفارشات تحویل داده می شود.

بسته حاوی سیم کارت خریداری شده توسط مشتری، به اداره پست جهت پست پیشتاز برای سفارشات هر استان (حتی دورترین استانها) تحویل داده خواهد شد تا سریعا برای شما ارسال شود .

 

قابل ذکر است که قبل از ارسال سیم کارت، با مشتری هماهنگ شده و سپس سیم کارت ارسال میگردد,مشتریان محترم لازم است که در زمان هماهنگ شده، برای تحویل سیم کارت خود حضور داشته باشند.

 

از زمان تائید و ثبت به نام خریدار و ارسال تمامی مدارک بعد از به نام شدن سند، ظرف مدت ۲۴ ساعت و حداکثر 72 ساعت(بنا به فاصله بین شهری)، سیم کارت به دست خریدار می رسد.

ثبت سند در سریعترین زمان ممکن و ارسال کالای خریدار، یکی از خدمات و افتخارات مرکز انارسیم می باشد. کارشناسان ما در زمینه ی ارسال سیم کارت خریداری شده تان آماده ارائه هرگونه خدمات هستند و آماده پاسخگویی تلفنی به مشتریان عزیز می باشند.

 

خریدی امن در کنار سرعت بالا در ارسال کالا ،مزیتی است که می توان کلید موفقیت هر فروشگاه باشد.

نظرات کاربران
(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*