خرید و فروش خط ۹۱۲ با رند جفت وسط

خرید و فروش خط ۹۱۲ این روزها به دلیل ازیاد خطوط اعتباری تبدیل به یک دغدغه بزرگ برای افراد شده است زیرا انتهاب برای آنها با توجه بالارفتن رندی سخت شده است. اما نگران نباشید تیم انارسیم آماده ارائه هر گونه خدمت، در زمان فروش سیم کارت ۹۱۲ به مشتریان خود می‎باشد.

 

خرید و فروش خط 912

 

رند جفت وسط همان‌ طور که از نامش برمی ‌آید، متشکل از دو جفت شماره ی مشابه در وسط یک خط ۹۱۲ است.

به تحلیل نمونه ای از شماره موجود در انبار انارسیم جهت خرید و فروش خط ۹۱۲ با نوع رندی جفت وسط می پردازیم.

 

تحلیل رندی:

۴۶ ۸۲ ۸۲*

 

 نوع رندی :

جفت وسط

 

نوع تلفظ :

۳٫۲٫۲ که معمولا این نوع تلفظ یکی از رایج ترین حالت های خواندن شماره در بین مردم است و در بین اکثریت کردم از محبوبیت بالایی برخوردار است…….۴۶ ۸۲ ۸۲*

 

۴۶ ۸۲ ۸۲*

 

یکی از ویژگی های بارز برای خرید و فروش خط ۹۱۲ ، جفت از وسط خوش آهنگ بودن شماره هنگام تلفظ است و علاوه بر آن به دلیل تکرار  دو جفت عدد در شماره به راحتی در خاطر ماندگار می شود.

همچنین کیبورد زیبایی هم دارد.

۴۶ ۸۲ ۸۲*

 

به جز ۱ تمامی ارقام شماره زوج هستند و ۳ رقم آخر شماره به ۲٫۴٫۶ ختم می شود که ترتیب در این شماره رعایت شده است.

 

نکته : مشابه همین شماره یعنی در طی سه ماه  حدود  ۱۵%  افزایش قیمت داشت مطابق با مستندات. پس هرگز نگران کاهش قیمت این شماره ها با این نوع رندی  نباشید.

 

در صورت تمایل به خرید و فروش سیم کارت ۹۱۲  با این نوع رندی و یا مشابه این خظوط به سایت انارسیم مراجعه کرده و در پنل جستجو شماره را بیابید.

این مطالب توسط مشاوران انارسیم ( مرکز خرید و فروش سیم کارت ۹۱۲) برای آسودگی خاطر مشتریان گردآوری شده است در صورتی که با هرگونه ابهام در این مطلب برخورد کردید و یا نیازمند کسب اطلاعاتی در زمینه خرید سیم کارت بودید می‎توانید با یکی از مراکز معتبر فروش سیم کارت، با انارسیم به شماره ۶۳۰ ۷۰ ۶۰ ۰۹۱۲ تماس بگیرید.