مقایسه ی قیمت دو خطوط رند پله ای و ترتیبی برای خرید سیم کارت ۰۹۱۲ :

برای مقایسه  قیمت دو خطوط رند پله ای و ترتبیبی در روند خرید سیم کارت ۰۹۱۲ ، سایت ما اقداماتی انجام داده است در وهله اول برای مقایسه قیمت دو نوع رند ارائه شده، تعریفی مختصر از این دو خطوط بیان می کنیم.

 

 خرید سیم کارت 0912

تعریف رند ترتیبی:

رند ترتیبی از اول :

خطوطی هستند که دست کم ۳ رقم (یا بیشتر) از آنها در ابتدای خط پس از پیش شماره به صورت مرتب و پشت سر هم باشد. البته تعداد این ارقام مرتب هر چه بیشتر از ۳ رقم باشد مرغوبیت خط بیشتر است.
مانند : **** ۳۴۵ **۰۹

– رند ترتیبی از آخر :

خطوطی هستند که دست کم ۳ رقم (یا بیشتر) از آنها در انتهای خط به صورت مرتب و پشت سر هم باشد. البته تعداد این ارقام مرتب هر چه بیشتر از ۳ رقم باشد مرغوبیت خط بیشتر است.

ارزش خطوط رند ترتیبی   با ارقام ریز نسبت به سایر رندی ها بسیار بالاست و دارای قیمت های بالایی می باشد.

برای مطالعه ی رند پله ای بر روی کلمه ی رنگی شده کلید کنید و اطلاعات مربوط به این نوع خط رند را مطالعه کنید.

با توجه به اینکه مقایسه ی قیمت در زمان خرید سیم کارت ۰۹۱۲ برا ی دو خط رند ترتیبی و رند پله ای است رند پله ای با توجه به تعداد مشترکان از تیراژ بالایی در فروش برخوردار است.

برای افرادی که جهت خرید سیم کارت ۰۹۱۲ بودجه ای پایین در نظر گرفته اند و در عین حال توقع یک خط زیبا را با این مبلغ دارند پس پیشنهاد ما به آنها خرید یک سیم کارت ۹۱۲ با رند پله ا ی می باشد.

کدامیک برنده ی این رقابت است؟

اگرچه بحث بسیار مفصلی است که در یک صفحه نمی گنجد اما باید یاد آورشویم که این دو خط از لحاظ هایی بسیار به یکدیگر شباهت دارند و حتی در بعضی موارد ترتیبی خود نوعی پله ای محسوب می شود و این شماره سیم کارت با این تلفیق، زیبا و چشم نواز می شود و در این شرایط قیمت این خط بالارفته و گران می شود.

 

اگر از زاویه ای دیگر به این مقایسه بنگریم می توان گفت خطوط پله ای نسبت به ترتیبی با ارقام ریز  دارای قیمت پایین تری می باشند وخطوط ترتیبی که زیر اعداد ۵ است گران قیمت و ارزش یبیشتری را دارا هستند.

برای خرید خطوطی با این ویژگی ها با سایت انارسیم همراه شوید به پنل جستجو در صفحه اصلی سایت مراجعه کرده و با شماره ۹۱۰۸۳۷۵۰۳۰ تماس گرفته و با کارشناسان ما مشورت کنید.