خرید سیم کارت ۹۱۲ در بعد مالکیتی و حقوقی و مواردی که باید در زمان خرید  رعایت شود؟

در صورت تمایل فایل صوتی زیر را د انلود کنید و درباره خرید سیم کارت ۹۱۲ بیشتر بدانید.

 

 

خرید سیم کارت ۹۱۲  مسائل حقوقی را ایجاب میکند که ما قصد داریم این نکات مهم را در اختیار شما قرار دهیم.

 

 

خرید سیم کارت 912

 

آیا می دانید در صورت کشف الفساد قبلی سیم کارت خریداری شده، به واسطه ی  شما به راحتی می تواند قطع قضایی شود! (استفاده از این قانون حتی پس از گذشت چندین سال خرید سیم کارت ۹۱۲ نیز امکان پذیر است).

البته لازم به ذکر است که تنها بعضی از فسادها قابل شناسایی توسط دستگاه قضایی می‎باشد در مورد الباقی امکان شناسایی وجود ندارد.

با مطالعه ی نکات فوق از شما درخواست داریم در زمان خرید سیم کارت ۹۱۲ مواردی که ذکر می شود را رعایت کنید.

  • از خود شخص (صاحب سیم کارت یا مصرف کننده) خرید نکنید و در صورت نیاز به یک مرکز معتبر مانند دفاتر پیشخوان و یا یک موبایل فروشی معتبر مراجعه کنید.
  • حتما از فروشنده ی معتبر ( دفاتر پیشخوان و یا موبایل فروش ) مجوز دارای نماد و قولنامه ی سربرگ داربه همراه مهر تایید شده بخواهید.

مزایای قولنامه معاملات سیم کارت۹۱۲:

این مزایا حتی بعد از نقل و انتقالات قطعی با نبود قولنامه معامله ناقص خواهد بود.

برای آسوده خاطری بیشتر از قیمت فروش، از فروشنده ی مرکز بخواهید  قول بازخرید سیم کارت را با درصد منطقی ( مثلا ۱۵ الی ۲۰ درصد) در قولنامه متذکر شوند. ( مثلا در یک ماه).

اگر فروشنده تضمینی برای خرید سیم کارت حتی برای مدت یک ماه مشخص نکرد نگرانی شما بابت قیمت بالای سیم کارت در حین خرید کاملا درست می باشد.

نکته ی دیگر درباره ی تعداد زنگخور سیم کارت های کارکرده است و فروشنده تعهد شفاهی می دهد که تعهد شفاهی کافی نیست. مشاوران ما به شما پیشنهاد می کنند که به صورت مکتوب این مسئله را در قولنامه درج کنند.

خرید اقساطی:

در خرید اقساطی سیم کارت۹۱۲ بدون وجود قرار به‎هیچ وجه خرید نکنید و یا حداقل قرار داد اجاره به شرط تملیک بگیرید.

نکته: از هر مکانی که شما خرید می کنید می بایستی به اندازه ی قیمت کامل سیم کارت خریداری شده اعتبار داشته باشد. زیرا زمانی خواهد رسید که کل پول سیم کارت به جز قسط آخر پرداخت شده است ولی هنوز سند به نام فروشنده می باشد.

برای اطلاعات بیشتر درباره ی خرید سیم کارت ۹۱۲ با ما  با شماره ۰۹۱۰۸۳۷۵۰۳۰ تماس بگیرید یا از طریق چت آنلاین در پایین صفحه اصلی سایت ارتباط برقرار کنید.