تماس دیگر پرداخت چیست ؟ (تماس دیگر پرداخت راهی برای بازاریابی موثر و کم هزینه)

تماس دیگر پرداخت راهی است برای اینک پیام خود را به اطلاع مجموعه ای از  مشتریان خود که میدانید بازدهی بالاتری دارند برسانید.

تبلیغات موثر:

در هر کسب و کاری، تبلیغات موثر یکی از مهمترین آیتم های بالا بردن فروش محصولات است. تبلیغات با آن راه و روش قدیمی شاید دیگر آن باز خورد قدیم خود را از دست داده و اکثر سازمان ها و کمپانی ها نیازمند روش هایی نوین برای تبلیغ محصول خود هستند.

تبلیغات موبایلی

در این مقاله میخواهیم یکی از روش های نوین بازاریابی را به شما معرفی کنیم.

تماس دیگر پرداخت راهی است برای اینک پیام خود را به اطلاع مجموعه ای از  مشتریان خود که میدانید بازدهی بالاتری دارند برسانید. در این روش شما به جای تبلیغات برای یک مجموعه بسیار بزرگ تمرکز خود را روی مجموعه ای از مشتریان خود قرار میدهید که احتمال خرید بالاتری نسبت به بقیه دارند. به این ترتیب بازدهی تبلیغات خود را بالا برده و هزینه هایتان را کاهش میدهید.

تماس دیگر پرداخت چیست ؟

تماس دیگر پرداخت به این صورت است که شما به ازای پخش پیام خودتان برای مشتری به اون چند ثانیه تماس رایگان هدیه میدهید. تحقیقات نشان داده است که مردم از این روش برای تماس با دوستان و آشنایان خود استقبال میکنند. فرض کنید یکی از مشتران شما میخواهد  با مادر خود تماس بگیرد. ابتدا پیام شما برای او پخش میشود مخاطب به شما گوش میدهد و در عوض هزینه ۳۰ ثانیه از مکالمه او با مادرش را شما پرداخت میکنید.

تماس دیگر پرداخت

مزایای دیگر :

با استفاده از این طرح میتوانید یک پایگاه داده مناسب از مشتریان خود داشته باشید. فرض کنید سازمان یک در آینده میخواهد یک کمپین موبایلی دیگر راه اندازی کند. اما پایگاه داده مناسبی از مشتریان خود ندارد. سازمان این طرح را در اختیار مشتریان احتمالی خود قرار میدهد. و پایگاه داده ای از استفاده کنندگان این سرویس  برای کمپین بعدی خود بدست می آورد.این روش یکی از بهترین روش های بازاریابی موبایلی است.

همچنین اگر سازمان شما باشگاه مشتریان داشته باشد میتوانید از این طرح به عنوان هدیه برای مشتریان خود استفاده کنید.یا مثلا به ازای خرید مشتری به او تماس رایگان هدیه دهید.

شما میتوانید برخی از امتیازات خود را از این طریق به گوش مخاطبانتان برسانید. مثلا در پیام خود محصولی را معرفی کرده و کد تخفیف خود را در انتها بگنجانید در این صورت اگر مخاطب به پیام شما گوش دهد در انتها میتواند از کد تخفیف بهرمند شود. از دیگر روش های بازاریابی موبایلی میتوان به کارت ویزیت اشاره کرد.

در حال حاضر ایرانسل تنها اپراتوری است که این امکان را برای مشترکان خود قرار داده است.