ریز مکالمات تلفن همراه خود را  از طریق اینترنتی مشاهد کنید.

کابران دائمی همراه اول آیا تاکنون پیش آمده  شماره ایی بسیار ضروری را در حافظه ی گوشی خود پاک کنید و هرگز موفق به رویت شماره  مورد نظر خود نباشید؟ آیا تاکنون به این اندیشیده اید که ریز مکالمات تلفن همراه یا سیم کارت ۹۱۲ خود را رویت کنید؟ یعنی ریز مکالمات که اخیرا داشته اید؟

 

ریز مکالمات تلفن همراه

 

به نقل از سایت همراه اول، سایت انارسیم ( مرکز خرید و فروش سیم کارت۹۱۲)  اطلاعاتی به شما ارائه خواهد داد.

اولین مسئله ای که مشترکین همراه اول برای ریز مکالمات تلفن همراه باید بدانند این است که مکالمات کلیه خطوط اعم از تلفن ثابت،همراه(کلیه اپراتورها) فقط شماره هایی که با آن ها مکالمه شده است ثبت می گردد یعنی شماره های که میس کال بوده و یا پاسخ داده نشده به  هیچ وجه ثبت نمی شود.

مشترکین دائمی همراه اول می توانند از این گزینه بدون نیاز به حضور و تنها با ورود به سایت موبایل من، به my.mci.ir، با راه اندازی یک سرویس همراه من خلاصه تماس ها ، علاوه بر بهره گیری از خدمات دیگر تلفن همراه من، بهره ببرند.

همراه من علاوه بر ریز مکالمات تلفن همراه چه خدمات دیگری دارد؟

همراه من از سرویس های دوست داشتنی همراه اول و از جدیدترین سرویس های خدمت رسانی به مشترکان خود می باشد که از طریق اتصال به اینترنت امکان دسترسی مشترکین به این خدمات ارائه شده بیشتر می باشد.

 

ریز مکالمات تلفن همراه

 

از طریق این سرویس تمامی مشترکین اعتباری و دائمی همراه اول قادرند وارد حساب شخصی خود شوند و به صورت اینترنتی از خدمات متنوعی نظیر «امکان مشاهده و پرداخت صورت حساب های میان دوره و پایان دوره، خرید و امکان مشاهده گزارش مصرف بسته های اینترنت، استفاده از خدمات اصلی مانند خرید اعتبار، انتقال اعتبار، فعالسازی آوای انتظار، دریافت ریز مکالمات، فعالسازی سرویس MMS ، فعال سازی انواع طرح های تشویقی و مناسبتی مانند بسته های تخفیفی مکالمه و پیامک فارسی، هدیه شتاب در پرداخت، هدیه روز تولد و سرویس همراهان اول» بهره مند شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره همراه من به سایت همراه اول مراجعه کنید.