چگونه از یک مرکزمعتبر خرید و فروش سیم کارت آنلاین با اطمینان خرید سیم کارت خود را انجام دهیم؟

از وبسایت های شناخته شده استفاده کنید:

مرکز معتبر خرید و فروش سیم کارت آنلاین سال هاست که در بین مردم شناخته شده است پس برای خرید سیم کارت  میتوانید به جای خرید حضوری در موبایل فروشی ها با یک سرچ ساده لیستی از سایت های معتبر خرید و فروش سیم کارت را پیدا کنید.  البته توجه داشته باشید نتایج جستجو را می توان جعل کرد تا شما را گمراه کند، به خصوص هنگامی که چند صفحه اول از پیوندها را رد می کنید. اما اگر شما سایت معتبری را میشناسید میتوانید سریع به همان سایت مراجعه کرده و خرید خود را انجام دهید. سایت هایی که از اعتبار بالایی برخوردارند دارای اینماد بوده و محبوبیت بالایی در بین مردم دارند مانند سایت anarsim.com . با این حال احتیاط در زمان خرید و فروش آنلاین را فراموش نکنید و مراقب باشید.

آیا در مورد اینماد سایت چیزی می دانید؟

چگونه مطمئن شوید که نماد اعتماد الکترونیکی یا همان اینماد معتبر است؟

اینماد به نوعی شناسنامه ی وبسایت محسوب می شود. شما می‎توانید جهت اطمینان از اینماد مطابق با گفته مشاوران در این زمینه بر روی این لوگو کلیک کنید، صفحه مجوز مربوطه را مشاهده کنید و از معتبر بودن مرکز معتبر خرید و فروش سیم کارت آنلاین اطمینان حاصل کنید. صفحه مجوز حتما با آدرس enamad.ir آغاز می شود دقت لازم را درباره ی این نکته داشته باشید.

چک کنید آدرس سایت با آدرسی که در لیست اینماد نوشته شده است یکی باشد. در صورت هر گونه مغایرت اطلاعات مرکز با نماد، شما می‎توانید گزارشی به مرکز توسعه تجارت الکترونیک بدهید.

نکته: هیچگونه وجهی قبل از دریافت کالا و تست و اطمینان از کیفیت کالا مطابق با معرفی کالا پرداخت نکنید تا  اطمینان پیدا کرده و صداقت کافی را داشته باشید.

درباره ی مرکزمعتبر خرید و فروش سیم کارت آنلاین انارسیم:

اگر شما قصد خرید سیم کارت  بصورت انلاین از این مرکز را دارید در گوگل سرچ بزنید درباره ی سایت ما بخوانید و نکات فوق درباره اینماد را اجرا کنید تا کاملا از صداقت مرکز ما مطمئن شوید.

البته ما در بخش فروش انلاین خود مشتریان خود را با اطلاعات شرکت توجیه می کنیم و قبل از  ارسال کالای خریداری شده  به صورت اقساط، گزارشی از وضعیت اعتباری مشتریان خود تهیه می کنیم. زیرا در زمان فروش اقساطی فروشگاه نیز باید به مشتری اطمینان داشته باشد پس برای اطمینان دو طرفه شرکت یک قولنامه  تنظیم میکند. ( برای اطلاعات درباره ی قولنامه بر روی این کلمه کلید کنید).

چرا باید به انارسیم اعتماد کنید؟؟!!

داشتن اعتبار کافی از طرق زیر :

  1. دارای نماد الکترونیکی (اینماد)
  2. دفتر پیشخوان و ثبت شدن کد ، آدرس و شماره تماس در سیستم همراه اول mci
  3. بزرگترین مجموعه خرید و فروش سیمکارت در سراسر کشور
  4. فروش غیر حضوری و پست به سراسر کشور
  5.  خدمات پس از فروش ( ضمانت زنگخور و ضمانت باز پس گیری خطوط و همچنین امکان معاوضه پس از فروش )

با مراجعه به  سایت مراکز معتبر خرید تا حدودی می‌توانید از دست کلاه برداری های مراکز اینترنتی تقلبی خلاص شوید و در صورت بروز تخلف از طریق مراجع قضایی پلیس فتا  حقوق خود را پی‌گیری کنید.