طرح های مختلف فروش اقساطی سیم کارت ۹۱۲ در شرکت انارسیم

فروش اقساطی سیم کارت ۹۱۲ با تیمی کاربلد:

انارسیم مرکز خرید و فروش سیم کارت ۹۱۲ در نظر دارد طرح های فروش اقساطی سیم کارت رند و غیر رند کد های ۰ و ۹ خود را برای شما معرفی نماید.

 

 

 

 

به اطلاع کلیه خریداران محترم شرکت انارسیم می رسانیم، شرایط فروش قسطی محصولات این شرکت (با ظرفیتی به صورت نامحدود) با طرح های اعلام شده در حال ارائه می باشد.

فروش اقساطی سیم کارت

 

صرفاً امکان خرید قسطی برای تمامی مشتریان وجود دارد و آنها می توانند از این طرح ها بدون هیچ گونه محدودیتی استفاده کنند البته همانگونه که در مطالب بالا بیان کردیم این طرح ها تنها شامل خطوطی با کدهای ۰ و ۹ می باشد.

معرفی طرح های فروش اقساطی سیم کارت در بخش های ۰ و ۹ :

-طرح ۲۰
-طرح پرداختی کامل
-طرح جدید
-طرح فعال
-طرح کارکرده

خطوطی که طرح ۲۰ هستند می توانند به صورت اقساطی فروخته شوند.

شرایط اقساط مخابرات : کل مبلغ خط را به مشتری اعلام کرده و ۱۲۰ هزار تومان از مبلغ کل را کسر می کنیم مبلغ اولیه را به عنوان پیش پرداخت از مشتری به صورت نقد دریافت کرده و سند به نام مشتری تنظیم میشود الباقی مبلغ (۱۲۰هزارتومان ) در طی ۳۶ و یا ۶ ماه به صورت اقساط پرداخت می کنند.

معرفی ۲ طرح اقساط ۳۶ ماهه و ۳ ماهه طرح ۲۰ :

طرح ۳۶ماهه (اشخاصی که خط دائم به نام ندارند می توانند این مبلغ ۱۲۰ هزار تومان را به صورت ۳۶ ماهه تقسیط بندی کنند که ماهانه ۳۵۰۰ تومان بر مبلغ قبض موبایل آنها اضافه خواهد شد.)
طرح ۶ ماهه: (اشخاصی که خط دائمی همراه اول به نامشان می باشد می توانند مبلغ ۱۲۰ هزار تومان را طی ۶ ماه قسط بندی کرده که در این روش ماهانه ۲۰ هزار تومان به مبلغ قبض موبایل آنها اضافه خواهد شد).
فقط طرح ۲۰ شامل اقساط ذکر شده در بالا می باشد مابقی طرح ها شامل این موارد نمی شود.
خطوط فعالی که از قیمت های بالایی برخودار هستند بصورت اقساط به مشتری فروخته می شود اما نوع اقساط آن با اقساط مخابرات متفاوت است.

برای اطلاع بیشتر از خرید اقساطی و امن سیم کارت ۹۱۲ از سایت انارسیم دیدن کنید.