بسیاری از گردشگران می خواهند بدانند که آیا می توان سیم کارت اعتباری دبی را در سفر به آنجا تهیه کرد ؟

اگر در حال حاضر در دبی هستید و به دنبال راهی برای مکالمه با خانواده و دوستان خود در خانه هستید، بهترین و ارزانترین راه این است که از اپراتورهای امارات یکی را انتخاب کرده و با آن سیم کارت اعتباری دبی با دوستان خود در تماس باشید.

 

سیم کارت اعتباری دبی

 

سیم کارت دبی Etisalat:

یکی از این اپراتورها اتصالات است که به شما امکان اتصال فوری، انتخاب بسته غنی،  دسترسی سریع و بی دردسر به وسیع ترین شبکه ۳G و ۴G در امارات متحده عربی می دهد. این خط برای ۹۰ روز معتبر است و می تواند برای ۹۰ روز بیشتر برای Dhs10 نیزتمدید شود.

 

مدارک مورد نیازبرای خرید سیم کارت اعتباری دبی :

برای خرید این سیم ‌کارت، یک برگ فتوکپی گذرنامه‌  و شماره ویزا نیاز است. مبلغی حدود مثلا ۵۰ درهم برای خرید خود سیم‌ کارت و برای شارژ آن هم باید مبلغی اضافه پرداخت کنید. از فروشنده‌ی سیم‌ کارت بخواهید که در شارژ سیم کارت شما را راهنمایی کند.

سیم کارت اتصالات، در ورودی فرودگاه دبی و شارجه، نزدیکترین مراکز تجارت الکترونیک و در همه مراکز عمده امارات متحده عربی در دسترس هستند.

سیم کارت اعتباری Du:

خط تلفن همراه دو یا Du یک سیم کارت اعتباری است که به طور خاصی برای گردشگران یا مسافران تجاری که از امارات متحده عربی بازدید می کنند طراحی شده است. این سیم کارت تمام مزایای یک خط تلفن همراه را به شما داده و اجازه می دهد با دوستان و اقوام خود در امارات متحده عربی یا خارج از کشور ارتباط برقرار کنید.

 

سیم کارت اعتباری دبی

 

تمام مزایا از زمان فعال سازی خط تا ۷ روز معتبر است و برای برقراری تماس بین المللی برای ۱۷۵ مقصد مورد استفاده قرار می گیرد.

مدارک مورد نیاز:

کپی گذرنامه با شماره ویزای می باشد.

به دلیل هزینه های زیاد رومینیگ به سایت انارسیم شما پیشنهاد می کند از خطوط ایران در دبی استفاده نکنید تا مجبور به پرداخت هزینه های هنگفت نباشید.

 

برای اطلاعات بیشتر به وب سایت www.du.ae مراجعه کنید