تبلیغات موثر در ۵ مرحله ! چطور تبلیغات کنیم ؟نکات تبلیغات موثر

تبلیغات موثر یکی از عناصر کلیدی برای اجرای یک کسب و کار موفق است. پیدا کردن بهترین روش های تبلیغاتی برای  کسب و کار شما نیاز به برخی از آزمایش ها و بررسی ها دارد.

تبلیغات موثر

تیترهای تبلیغات موثر

مسئولیت تبلیغات شما ۷۰ درصد بر عهده ی انتخاب عنوان مناسب است. عنوان و یا سر تیتر مناسب در تبلیغات ارتباط اولیه شما و مخابتان است. عنوان باید یک پاسخ احساسی ایجاد کند که مشتری را به خواندن ادامه ی محتوای تبلیغ ترقیب کند. به عنوان مثال به عنوان مثال، اگر شما در حال فروش کرم چین و چروک هستید، “از بین بردن چین و چروک” یک تیتر خوب برای ترقیب مشتریان برای تماس با شماست. اما “از بین بردن چین و چروک بدون بوتاکس” بهتر است زیرا نگرانی عمومی در مورد بوتاکس را از بین میبرد. حال “از بین بردن چین و چروک بدون بوتاکس در خواب” جمله خیلی بهتری است زیرا به نظر میرسد راهی ساده در پیش است و مصرف کنندگان راه های ساده را بسیار میپسندند.

عنوان مناسب میتواند در تبلیغات تلوزیونی ، شبکه های اجتماعی و یا تبلیغات بیلبوری مورد استفاده قرار بگیرند.

همکاری با شرکت های دیگر

همکاری با شرکت های دیگر راه ایده آل برای گسترش مخاطبان شما است.شرکت هایی را پیدا کنید که بتوانند محصولات شما را ارتقا دهند و در مقابل شما هم بتوانید محصولات آن ها را ارتقا دهیددر این روش بودجه های هر دو و یا چند، شرکت با یکدیگر به اشتراک گذاشته می شوند. . به طور مثال شما تولید کننده تخت خواب کودک هستید . اگر بتوانید با یک شرکت ارائه دهنده ی لوازم کودک در ارتباط باشید میتوانید با کمک یکدیگر تبلیغات موثرتری ارائه دهید.

شوخ طبعی

ایرانیان به طبع افرادی شوخ طبع هستند و نکات طنز برایشان بسیار جذاب است. طنز و محتوای هیجان انگیز راه های فوق العاده ای برای به دست آوردن یک مخاطب مصرف کننده و معروف کردن نام تجاری شماست. کمپین تبلیغاتی تصاویر شاد و یا غیر معمول نیز یک راه موثر برای به دست آوردن توجه مشتری است. یک محتوای طنز و یا یک تصویر خنده دار باعث میشود نظر عموم نسبت به شما جلب شود.

تبلیغات جذاب

بازاریابی اینترنتی

با وجود فن آوری های مدرن، بازاریابی اینترنتی برای شرکت هایی که نیازمند یک راه مقرون به صرفه برای دستیابی به بازارهای گسترده تر تبلیغاتی هستند ضروری است. وبسایتی در این حوزه، گزارش می دهد که حداقل ۷۰ درصد از مصرف کنندگان محصولات و خدمات آنلاین قبل از خرید تحقیق می کنند.پس شما برای تبلیغات موثر کسب و کار خود نیازمند فعالیت در شبکه های اجتماعی و یا ایجاد یک وب سایت هستید که کیفیت و جزئیات محصولات شما را شرح دهند و در صورت نیاز، امکان خرید اینترنتی را فراهم کنند.

تاثیر رسانه در تبلیغات

حق بیمه

در تبلیغات اصطلاح “حق بیمه ” لوازم خانگی روزمره مانند فنجان، تی شرت، کلاه ، پد موس و … را نشان میدهد که محصولی را توصیف میکنند. به طور مثال اگر شما یک خدمات کامپیوتری داشته باشید و نام شرکت شما روی پد موسی قرار گرفته باشد که هر روز زیر دست یک فردیست که دارد با کامپیوتر کار میکند مسلما اگر روزی به مشکلی در مورد کامپیوترش برخورد کند احتمال اینک با شما تماس بگیرد خیلی بالاست.

روش های بالا موضوعاتی مهم در مورد تبلیغات موثر است.دنیای بازاریابی و تبلیغات بسیار وسیع است. برای اینکه بهترین راه حل برای بازده کار خود را پیدا کنید میبایست بهترین راه ها را انتخاب کرده و امتحان کنید.