سیم کارت اصفهان با کد ۹۱۳ برای کسبه ی اهالی اصفهان

با سالها تجربه ای که انارسیم بدست آورده، ثابت شده که هنوز هم عده ای هستند که به سیم کارت ۹۱۲ در کسب و کار خود فکر نمیکنند و بیشتر مایلند کد مربوط به شهر خود را داشته باشند مثلا یک فرد اصفهانی تمایل به داشتن سیم کارت اصفهان با کد ۹۱۳ را دارد.

 

سیم کارت اصفهان با کد 913

 

بیایید تا کمی در مورد تعصب مشترکان  بر سیم کارت های دائمی با کد متعلق به همان شهر صحبت کنیم!

سیم کارت دائمی سرمایه ای همیشه ماندنی:

سیم کارت دائمی از قدیم تا کنون  یک سرمایه ماندگار برای صاحبش محسوب می‌شود چرا که نه تاریخ انقضا دارد و یا مثل خودرو احتمال اینکه دمده شود و قیمت آن کاهش یابد وجود دارد. در بسیاری از موارد مشاهده شده است که کاربران خطوط قدیمی تر میخرند تا سود بیشتری در زمان فروش سیم کارت داشته باشند.

در این مقاله شهر مد نظر ما اصفهان است. کد این شهر چیست و چرا انتخاب مردم این شهر است؟ آیا خرید این خطوط به نفع کاربر است؟

سیم کارت اصفهان با کد ۹۱۳:

یکی از مهم ترین دلایل انتخاب خطوط ۹۱۳ برای کاربران اصفهانی اعتبار این خطوط است. بسیاری از مردم اکنون می دانند که کد ۹۱۳ به شهر اصفهان تعلق دارد پس در نتیجه نیاز به پرس و جو در زمان خرید و فروش ندارند.

با اقتدار اعلام میکنیم این خطوط دارای اعتبار فراوان در کسب و کار آنها می باشد.

و البته شرایط اقتصادی نامشخص، تاثیر گذار بر تصمیم خرید کاربران است زیرا خطوط ۰۹۱۳ نسبت به ۹۱۲ از قیمت پایین تری برخوردار است و این شاید یکی از دلایل انتخاب کاربران باشد.

یکی از مهم‌ترین دلایل این تعصب بر روی سیم کارت ۹۱۳ را می‌توان به موضوع اول  نسبت داد.

در واقع اگر پای صحبت برخی از این دوستان بنشینیم، خواهیم شنید که چه تعصب شگفت انگیزی بر روی خطوط شهر خود دارند و در واقع  برای کسبه نوعی کارت شناسایی به حساب می آید.

لازم به ذکراست که این موضوع را در اینجا مطرح کنیم  که در هر شهری ، افرادی هستند که عاشقانه کد متعلق به شهر خود را  دوست دارند و هیچ ارتباطی هم به شلغشان ندارد.

نکته : اگر قصد شما از خرید سیم کارت دائمی شهرتان تنها به دلیل قیمت پایین آن است به شما پیشنهاد می کنیم با انارسیم تماس گرفته و یا به پنل جستجو در سایت مراجعه کرده و صاحب یک سیم کارت ۹۱۲ ارزان قیمت شوید.