تلاش برای فعال کردن سیم کارت خط خود

تلاش برای فعال کردن سیم کارت خط خود

سیم کارت خود را از طریق روش های زیر فعال کنید. توجه: برای خطوطی که برای فعال شدن مدنظرشماست، بعد از انجام مراحل ذکر شده فقط سیم کارت را در دستگاه خود وارد کنید تا اتصال برقرار شود.

آماده برای انجام مراحل هستید؟ عالی!

ایرانسل و همراه اول

برای فعال سازی سیم کارت ایرانسل و همراه اول ابتدا، شماره تلفن همراه تان را ثبت نام نمایید لازم است که برای ثبت نام  فرم مربوطه را تکمیل کنید .

مرحله بعدی، با در دست داشتن اصل کارت ملی  و یک برگ کپی به یکی از فروشندگان مجاز ایرانسل و یا مراکز خدمات ایرانسل مراجعه کنید.

فرم ثبت نام را از متصدی مرکز اپراتور مورد نظر خود دریافت کنید و بعد تکمیل اطلاعات درخواستی، فرم را به همراه کپی کارت ملی خود به متصدی تحویل دهید.

مرحله ی بعد تماس گرفتن است.

شماره ی شما پس از تکمیل مراحل ثبت نام فعال خواهد شد. برای فعال شدن شماره همراه تان باید پیش از دریافت اولین تماس،*۱۴۱*۱#را شماره گیری کنید.

از روش های فعال نگه داشتن سیم کارت دریافت یا برقراری تماس، ارسال یا دریافت پیام، شارژ مجدد واستفاده از اینترنت آن می باشد.

فعال سازی سیم کارت رایتل

هنگام  خرید سیم کارت از نمایندگی‌های مجاز رایتل، پس از ارائه مدارک شناسائی معتبر و امضای فرم ثبت نام و قرارداد توسط خریدار، شرکت رایتل سیم کارت را تحویل و ارتباط مشترک را به خدمات تلفن همراه مربوطه، برقرار می‌نماید.

خرید سیم کارت اگر از طریق فروشگاه های رایتل باشد پس از تکمیل فرم مدارک و دریافت سیم کارت مورد نظر قابل استفاده و فعال می شود.

اگر از طریق وبسایت اقدام به خرید سیم کارت رایتل نمایید سیم کارت طی ۴۸ ساعت به پست پیشتاز تحویل و پس از ۵ روزمشخص تحویل شما میگردد.

فعال سازی سیم کارت تالیا

به عنوان یک مشتری اپراتور تالیا  شما می توانید به راحتی سیم کارت خود را از طریق موارد ذکر شده  فعال کنید.

پس از تکمیل ثبت نام (اخذ امضاء خریدار بر روی نسخه چاپی سند سیم کارت تالیا) سیم کارت اعتباری تالیا از طریق پرتال تالیا فعال شده و سپس با انجام اولین تماس از سیم کارت اعتباری تالیا، امکان برقراری تماس برای شما فراهم می گردد.

پس از خرید سیم کارت از رایتل و ارائه ی مدارک شناسائی معتبر و امضای فرم ثبت نام و قرارداد توسط مشترک، شرکت رایتل سیم کارت را تحویل و ارتباط مشترک را به خدمات تلفن همراه ارائه شده، برقرار می‌نماید.

خرید سیم کارت ۹۱۲