اینترنت همراه مشترکان شاتلی در عید فطر رایگان شد

شاتلی ها در ایام تعیلات عید سعید فطر می توانند به مدت دو روز و در هر روز ۷ گیگابایت اینترنت رایگان دریافت کنند.

طرح ویژه عید فطر شاتل موبایل ، ۱۴ گیگابیت اینترنت همراه ۳G  و ۴G  برای عید سعید به مشترکان خود هدیه می‌دهد.

طرح ویژه عید فطر شاتل موبایل ، ۱۴ گیگابیت اینترنت همراه ۳G  و ۴G  برای عید سعید به مشترکان خود هدیه می‌دهد. این طرح برای دو روز این تعطیلات می باشد.

به گزارش انارسیم از سرویس بازار ایسنا، بنا به گفته  شاتل موبایل، در این طرح مشترکان فعلی و سابق شاتل موبایل که تا قبل از عید فطر، سیم‌کارت خود را فعال و نخستین تماس را برقرار کرده باشند، در طول ۲ روز تعطیلات مربوط به عید سعید فطر، روزانه ۷ گیگابیت اینترنت همراه، هدیه می‌گیرند و به این ترتیب استفاده از خدمات اینترنت پرسرعت ۳G  و ۴G روی سیم‌کارت‌های این اپراتور سراسری تلفن همراه کشور در طی تعطیلات دو روزه عید فطر تا سقف ۱۴ گیگابایت برای همه مشترکان شاتل موبایل رایگان خواهد بود.

شاتل موبایل در ماه مبارک رمضان طرح مکالمه و بسته‌های آغازین ویژه دو ماهه خود را نیز برای اولین بار به مشترکان خود عرضه کرده بود. براساس طرح مکالمه رمضانی شاتل موبایل مشترکان با برقراری مکالمه تا سقف ۲۰ گیگابایت اینترنت همراه هدیه می‌گیرند. همچنین  بسته آغازین ویژه دو ماهه این اپراتور شامل سیم‌کارت، ۲۰ گیگابایت اینترنت همراه، ۳۰ گیگابایت ترافیک نماوا،  ۲ ماه مکالمه و پیامک شاتل موبایلی نامحدود و ۲۰۰ دقیقه مکالمه خارج شبکه و ۶۲۰۰ پیامک برای دوماه به همراه یک ماه اشتراک رایگان سرویس فیلم و سریال نماوا به قیمت ۳۰ هزار تومان عرضه شد. این بسته به مشترکان خدمات ADSL شاتل با ۵۰ گیگابایت اینترنت همراه، ۵۰ گیگابایت ترافیک نماوا دو ماهه و ۳ گیگابایت اینترنت ثابت ۷ روزه ارائه شد.

متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هدایای عید فطر، طرح‌ها و بسته‌های جدید شاتل موبایل و انتخاب و خرید سیم‌کارت شاتل با پیش شماره ۰۹۹۸ و کد یک، می‌توانند به سایت شاتل  مراجعه کنند و یا با شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ تماس بگیرند.