تماس رایگان صوتی و تصویری در ایران از طریق چه اپ هایی امکان پذیر است؟چطور در هزینه های تماس خود مقرون به صرفه عمل کنیم؟

اپلیکیشن های برتر در ایران برای تماس رایگان صوتی و تصویری

از روش های جذاب و رایگان مکالمه استفاده از اپلیکیشن هایی است که برای  این منظور طراحی شده است. شما میتوانید به سادگی با دوستان و عزیزان خود در سراسر دنیا ارتباط تصویری و یا تماس صوتی برقرار کنید. در این مقاله بهترین اپلیکیشن هایی که در ایران میتوانید از آن ها استفاده کنید و کاربران بسیاری به آن علاقمند هستند را معرفی میکنیم. برای آن هایی که در برنامه ی خود سفرهای خارج از ایران وجود دارد استفاده از این اپلیکیشن ها برای تماس بسیار مقرون به صرفه است. از این طریق از شرهزینه های سرسام آور تماس های خارجی خلاص میشوید.

ایمو (imo)

یکی از اپلیکیشن های پیام رسان که میتوانید به طور کاملا رایگان بر روی گوشی خود نصب کنید imo است. این برنامه با هر دو سیستم عامل ios و اندروید سازگاری دارید. از برتری های imo  نسبت به بقیه ی پیام رسان ها این است که این اپلیکیشن با تنظیم کیفیت تماس نسبت به سرعت اینترنت با انواع اینترنت ۲G، ۳G، ۴G و lte تماس را برقرار میکند. پس اگر اینترنت سرعت پایین دارید این گزینه برای شما مناسب است.

تماس رایگان صوتی و تصویری از طریق ایمو

واتس اپ  (WhatsApp)

واتس اپ یکی از قدیمی‎ ترین پیام رسان دارای قابلیت تماس رایگان صوتی و تصویری موجود است. این برنامه کاملا حرفه ای و قوی عمل کرده و با استفاده از آن میتوانید مکالمه ای با کیفیت عالی داشته باشید. این اپلیکیشن بیش از یک میلیارد کاربر فعال را در خود جای داده و از اپ های محبوب در خارج از ایران به شمار میرود.

تماس رایگان صوتی و تصویری از طریق واتس اپ

وایبر(viber)

یکی از اپ های محبوب تماس رایگان صوتی و تصویری وایبر میباشد. وایبر فعالیت رسمی خود را با تماس‌های صوتی آغاز کرد. وایبر در دوره ای بسیار قوی بود پس از مدتی سرعت و کیفیت خود را ازدست داده و باعث نارضایتی کاربرانس شد . به همین دلیل اکثر کاربرانش به تلگرام مهاجرت کردند. پس از گذشت یه برهه دوباره این اپلیکیشن با آپدیت جدید بازگشته و شما میتوانید به راحتی از آن استفاده کنید.

تماس رایگان صوتی و تصویری از طریق وایبر

اسکایپ (skype)

حتما تا کنون اسم اسکایپ را شنیده اید. اسکایپ یکی از قوی ترین پیام رسان های تصویری در سطح جهان است.اسکایپ با سیستم عامل های متفاوتی از جمله اندروید ، ios و ویندوز همخوانی دارد. اما بهترین نخسه آن نسخه ی ویندوز است که مورد توجه قرار میگیرد.

تماس رایگان صوتی و تصویری از طریق اسکایپ

همانطور که میدانید برنامه های پیام رسان بسیاری در این زمینه وجود دارند. اما پر کاربرد ترین برنامه ها نمونه هایی است که خدمتتان عرض کردیم. این برنامه ها با سرعت اینترنت ایران تست شده اند.