گرانترین و ارزانترین خطوط ۹۱۲ کدام است؟

گرانترین و ارزانترین خطوط ۹۱۲ کدام است؟


موسسه انارسیم که در زمینه خرید و فروش سیم کارت ۹۱۲ فعالیت می کند در یک تحقیق جامع و به منظور کمک به کسانی که قصد خرید شماره ۹۱۲ دارند گران ترین و ارزانترین شماره های ۹۱۲ را در یک فهرست طبقه بندی کرده است.
معیار این مرکز در محاسبات خود برحسب پیش شماره ی خطوط، کد مورد نظر ۱ و یا رقم دیگر است ، نوع رندی ، تهران یا شهرستان بودن، خطوط رند است و یا یک خط معمولی بوده، ارقام بدست آمده در هر کدام از این خطوط در این مقاله به صورت تقریبی و بر حسب زمان انتشار مقاله می باشد.
پس با ما همراه باشید.
خطوط بر حسب دونوع کد قیمت گذاری می شوند.
خطوط با کدهای ۱ ای ۸
خطوط با کدهای ۰ و۹
در این نمایه به خط ۹۱۲ کد ۱ با نوع رندی فوق رند بالاترین قیمت تعلق گرفته و بقیه خطوط بر اساس نوع رندی رتبه بندی شده اند. به ا قیمت شماره ی ارائه شده توجه کنید.
۱۱**۱۱۱۱ ۰۹۱۲ این خط در حال حاضر به مبلغ ۶۷۰۰۰۰۰۰۰ تومان به فروش می رود.
بنابراین خطوط کد ۱ با تکرار ارقام ۱ گران تر و این تکرار هرچقدر کمتر باشد ارزان تر هستند. در ادامه مطلب می توانید انواع دیگری از خطوط گرانقیمت با کد ۲ آشنا شوید.
** ۲۲۲۲۲۲ ۹۱۲ نمونه ای خط کد ۲ با قیمت ۳۵۰۰۰۰۰۰۰ تومان می باشد و بر مبنای این قیمت و نوع رندی به قیمت های پایین تر می رسد.
شما برای آگاهی از قیمت های سیم کارت ۱، ۲، ۳، ۴، ۵، ۶، ۷، ۸ می توانید به پنل جستجو در صفحه ی اصلی سایت مراجعه کرده و از قیمت انواع آن مطلع شوید.
ارزانترین و گرانترین شماره های سیم کارت کد ۰ و ۹ :
اگرچه معیار اصلی ما در این مقاله گرانترین و ارزانترین خط ۹۱۲ با کد ۰ و ۹ است اما خرید سیم کارت ۹۱۲ با کد ۰ و ۹ کل بسیار ارزان تر خطوط دیگر است و باید یاد آورشویم که این شماره ها نیز دارای رندی هستند که جز شماره های پرزرق و برق محسوب می شود.
به نمونه ای از شماره ها با قیمت آن توجه کنید.
** ۸۸۸۸۸۸ ۰ ۰۹۱۲ این شماره با قیمت ۱۹۷۰۰۰۰۰۰ در حال حاضر به فروش می رود.
** ** ۰۷۶ ۰۹۱۲ این شماره با قیمت با حدود ۳۰۰۰۰۰ هزار تومان به فروش می رود.
به طور کلی می توان گفت قیمت یک سیم کارت بسته به نوع رندی یک شماره است هرچقدر رندتر قیمت بالاتر….

خرید سیم کارت مناسب