افزایش قیمت های نجومی سیم کارت رند ۹۱۲

درگذشته ها تقریبا قیمت سیم کارت رند ۹۱۲ یکسان بود. این متقاضیان بودند که در کاهش و افزایش قیمت تاثیربسزایی گذاشتند. با توجه به این که هر شماره ی موبایل منحصر به فرد است و هیچ مشابهی ندارد، بنابراین تنها تقاضای مصرف کننده است که عامل اصلی تعیین قیمت است. در واقع تعیین قیمت یک مسئله‎ کاملا سلیقه ای است که نه به دلار و نه به مذاکرات ارتباطی ندارد.

 

 سیم کارت رند 912

 

دلایل افزایش قیمت های نجومی سیم کارت رند ۹۱۲ ؟

 

گران شدن سیم کارت های رند دائمی، ارائه نشدن سیم کارت های دائمی با کدهای قدیمی تر است. و همین امر باعث شده تا قیمت سیم کارت رند با افزایش قیمت نجومی برابری کند.

 

نبود نظارت و کنترل مستقیم بر قیمت سیم کارت که تقریبا کاری غیرممکن است که بر روی یک خط  چندین قیمت متفاوت می گذارند.

 

برای مثال یک خط رند ممکن است تا زمانی که فروش رود از سوی دلالان چندین قیمت داشته باشد و این اختلاف در بین آنان به ۴۰-۵۰ میلیون هم می‎رسد. در بازار آزاد، خطوط رند از یک تا ۲ میلیون تومان شروع شده و باورکردنی نیست که به میلیاردها تومان هم کشیده می‌شود. ما در همین سایت با شما در مورد خریداری سیم کارت رند ۹۱۲ از بازار آزاد بهتر است یا اپراتورها صحبت کردیم برای مطالعه مقاله مربوطه بر روی کلمات رنگی کلیک کنید.

بعضی از اصطلاحات نیز در نوبه خود تاثیرگذار بر قیمت نجومی سیم کارت رند هستند. اشخاصی در گروه خاصی مانند بازیگران، فوتبالیستان و سرمایه دارن با پرستیژ هستند که علاقه ی زیادی به خط بازی دارند و در واقع نوعی سرگرمی برای آنها به حساب آید.

مثلا فوتبالیستان علاقمندند که شماره موبایل خود را با شماره‎ پیراهن خود یکی کنند و بعد از مدتی حتی از نام خود در این بیزینس استفاده می کنند و مجددا خط  را به فروش می رسانند که همین باعث افزایش قیمت خطوط سیم کارت می‎شود.

 

به نظر می‌رسد برخی اوقات خود شرکت‌های فروش سیم‌کارت‌ ها نیز به این مساله دامن می زنند و برای ارائه  برخی شماره های رند، مزائده ای برگزار می کنند که همین امر سبب تشویق و انگیزه ای جدی برای دوستداران سیم کارت رند می شود.

تاثیر کلمه رند بر افزایش قیمت

توجه بیش از اندازه برخی از مشتریان به مساله “رند” بودن شماره سیم کارت‎ ها به اندازه ای است که برخی از این سیم‌ کارت‌های رند دیگر تنها یک سیم کارت نیستند بلکه تبدیل به یک سرمایه گذاری قدر در بازار بورس می‎شوند. برخی از بازاریان تمام سعی خود را برای فروش هرچه بیشتر این سیم‎ کارت‎ ها می کنند تا پول بیشتری به جیب بزنند؛ سیم‌کارت‎هایی که گاهی قیمت آن‌ها معادل طلاهای لوکس و یا حتی الماس نیز می‎باشد.

به طورکلی سیم‌ کارت در کشورهای دیگر صرفا یک جنبه کارکردی دارد در حالی که در کشور ما تبدیل به یک بیزنس شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره انواع سیم کارت و جهت خرید سیم کارت ۹۱۲ به پنل جستجو سایت مراجعه کرده و یا با شماره ۰۹۱۰۸۳۷۵۰۳۰ تماس بگیرید.

با سایت انارسیم همگام باشید.