افزایش قیمت سیم کارت ۹۱۲ در روزهای آتی، کدام خطوط بیشتر در معرض این افزایش می باشد؟

در صورت تمایل فایل صوتی مربوطه را دانلود کنید.

 

 سیر صعودی سیم کارت ۹۱۲ در شروع سال جدید

دراین بخش برای شما کاربران از افزایش قیمت سیم کارت ۹۱۲ با کدهای مختلف به صورت سالیانه صحبت خواهیم کرد.

بررسی در بازار سیم کارت همراه اول نشان می دهد که ما با افزایش قیمت در سال جدید مواجه هستیم .

افزایش قیمت سیم کارت 912‬‎

از دلایلی که باعث این افزایش می شود این است که :

سیم کارت های دائمی ۹۱۲با کدهای ۱-۸ سالهاست که تولید نمی شود و به عنوان سیم کارت کارکرده به صورت دست به دست فروخته می‎شود که همین مسئله سبب می شود صاحب سیم کارت برای سال جدید نرخ جدید مشخص کند .

علت این امر این است که مالکان ادعا دارند که دیگر چنین کدهایی با این رندی تولید نمی شود و هر قدر شماره آنها در رندی زیباتر باشد گران تر است. مثلا برای کد یک در بازار، قیمتی میلیونی پیشنهاد می‌شود که قطعا این رقم براساس میزان رند بودن شماره قابل افزایش است.

البته شایان به ذکر است که با ورود سیم کارت های جدید ۹۱۲ با کد ۰ – ۹ بازار سیم کارت نه تنها محدود نشد بلکه مهیج تر نیز گشت. و تاثیر مستقیم بر افزایش قیمت سیم کارت ۹۱۲ گذاشت.

تاثیر تورم بر  افزایش قیمت سیم کارت ۹۱۲

عامل دیگری که باعث افزایش قیمت سیم کارت خواهد بود، افزایش تورم است. با توجه به تورم کلی در بازار ایران، این تورم گریبان گیر بازار سیم کارت همراه اول ۹۱۲ نیز می‎شود. یعنی در روزهای آینده  سیم کارت های همراه اول از تورم تاثیر می‌گیرند و افزایش قیمت را شاهدخواهیم بود.

کدام خطوط در معرض افزایش قیمت بیشتری خواهند بود :

خطوط ۹۱۲ با کد ۰ – ۹

از آنجا که قیمت خطوط ۰ – ۹ در حال حاضر کمتر از خطوط دیگر است . در سال های آتی با کاهش تولید صفر این خطوط مواجه خواهیم شد و همین مسئله سبب می شود که این خطوط با  افزایش قیمت چشم گیری مواجه شوند.
البته باید در نظر داشت که افزایش قیمت این خطوط بیار چشمگیر نخواهد بود و نسبت به مبلغی که هم اکنون خرید و فروش می شود افزایش خواهد داشت.این خطوط که دارای کد ۰ و ۹ هستند برای کسانیکه خط ۹۱۲ ندارند و مبلغ زیادی هم نمیخواهند و یا نمیتوانند بابت آن پرداخت کنند گزینه ی مناسبی است تا به جمع همراه اولی های خطوط دائمی ۹۱۲ با این قیمت ها وارد شوند.

سیم کارت ۹۱۲ با کد و پیش شماره ی  فوق رند :

شماره هایی که دارای کد و پیش شماره ی رند تکرار رقم هستند پتانسیل افزایش قیمت را بیش از خطوط دیگر دارند مثلا خطوطی که دارای پیش شماره ی ۵۵۵ هستند نسبت به پیش شماره ۵۵۴ افزایش قیمت خواهند داشت. نمونه های دیگری که می توان به آن اشاره کرد شماره هایی با کد ۱۱۱ و یا ۳۳۳ که هرسال به قیمت آنها مطمئنا افزوده می‎شود.

اصولا خطوط رند کد پایین که در حال حاضر قیمت های بالای ۲۰ میلیون تومان را دارند افزایش قیمت بالایی را هم خواهند داشت نسبت به مبلغ کنونی خود.

این مطالب توسط مشاوران انارسیم ( مرکز خرید و فروش سیم کارت ۹۱۲) برای آسودگی خاطر مشتریان گردآوری شده است در صورتی که با هرگونه ابهام در این مطلب برخورد کردید و یا نیازمند کسب اطلاعاتی در زمینه ی خرید سیم کارت بودید می توانید با انارسیم (یکی از دفاتر پیشخوان دولت )به شماره ۶۳۰ ۷۰ ۶۰ ۰۹۱۲ تماس بگیرید.