سیم کارت های بین المللی Gosim ، مطرح در دنیا

سیم کارت های بین المللی Gosim ، مطرح در دنیا

ما در مقاله های قبلی درباره دو نوع از سیم کارت های بین المللی مانند vodafen و worldsim  صحبت کردیم و مطالبی را در این خصوص منتشر کردیم اما امروز قصد داریم برای شما خوانندگان سایت درباره ی یک نمونه ی دیگر از سیم کارت های بین المللی مطرح و با تعرفه ی ارزان در دنیا صحبت کنیم .

سیم کارت بین المللی Gosim

به دلیل تعرفه ی ارزان، این سیم کارت بسیار در در سطح دنیا مطرح است . تماس با قیمت پایین را برای شما که در خارج از کشور هستید و یا دیگر توریست ها در هر جای دنیا را فراهم می کند. شما میتوانید سیم کارت درون یک گوشی معمولی قرار دهید و در ۱۹۵ کشور در دنیا به راحتی ارتباط با دوستان و خانواده ی خود داشته باشید.

در حدود چندین دلار باید بابت ارسال این سیم در هرجایی که هستید بپردازید زیرا هزینه ی ارسال بر دوش شما می باشد و باز بسته به مسافت شما هزینه ی ارسال متفاوت است.

تنوع در بسته های سیم کارت Gosim:

این سیم‌ کارت دارای ۴ بسته مختلف است  که بسته به نیاز خود می‌توانید یکی از آن‌ها را انتخاب کنید. اگر سیم ‌کارت را با کارت اعتباری خود شارژ کنید، تا ۲۰۰ درصد شارژ هدیه به شما تعلق می‌گیرد؛ ولی در نظر داشته باشید که این اعتبار تا ۳۰ روز معتبر است و بعد از این تاریخ غیر فعال می شود.

خدمات Gosim :

GoSIM همانند بسیاری از رقبای خود، دارای برنامه های صوتی، پیام رسانی و داده ها برای استفاده بین المللی است. این چهار برنامه را ارائه می دهد:

 

بین المللی (صدا، پیام و داده ها در سراسر جهان)

داده (داده های بین المللی در هر MB یا در بسته ها)

اروپا (صدا، پیام و داده ها در اروپا)

ایالات متحده (برای تماس های بین المللی از ایالات متحده)

همانند دیگر شرکت ها، تماس های ورودی در اکثر کشورها رایگان هستند.

به دلیل افزایش سیم کارت های بین المللی در سطح جهان سایت انارسیم مرکز خرید و فروش سیم کارت ۹۱۲ تصمیم دارد درمقاله های بعدی به انواع دیگری از این سیم های بین المللی بپردازد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره انواع سیم کارت ۹۱۲ رند با ما همراه باشید.

خرید امن اقساطی