شکایت کاربران آیفون x از آسیب‌پذیر بودن این گوشی!کاهش قیمت آیفون x

کاهش قیمت نزولی آیفون x

انارسیم- پس از سالگرد ده سالگی اپل، شاهد جدیدترین مدل این کمپانی، که با نام آیفون x معرفی شد هستیم. این مدل که در ابتدا با قیمت کاذب بسیار بالا در بازار تهران ارضه میشد، حال با افت قیمت شدید مواجه بوده است و رقم نهایی به سمت منطقی شدن قیمت پیش میرود
آیفون x

در این میان یک خریدار چینی که به تازگی گوشی آیفون ایکس را خریداری کرده می‌گوید، گوشی یادشده از دستش افتاده و قاب شیشه ای پشت آن به طور کامل شکسته است. این مساله ابهاماتی را در مورداستحکام این گوشی در ذهن کاربران ایجاد کرده است.

گوشی‌های آیفون معمولا در برابر ضربه و سقوط از ارتفاع کم آسیب ناپذیر بوده‌اند. اما آیفون ایکس که با نمایشگر فراگیر عرضه شده ظاهرا از مدل‌های قبلی ضعیف تر است و بدنه آن به راحتی می شکند.

 

به دنبال انتشار خبر این رویداد بسیاری از کاربران با حضور در شبکه های اجتماعی از اپل به علت اغراق در تبلیغاتش انتقاد کرده‌اند. آنها از اینکه آیفون ایکس ۹۹۹ دلار قیمت دارد، اما با یک بار سقوط شکسته به شدت ناراضی هستند.

کارشناسان معتقدند در صورت تکرار رویدادهایی از این دست، ممکن است از میزان استقبال از آیفون ایکس و خرید این نوع گوشی کاسته شود.

منبع: ایتنا