فهرستی از پیش شماره جدید ایرانسل

در این مقاله قصد داریم فهرستی از پیش شماره جدید ایرانسل را به شما معرفی کنیم.

در مواجهه با کمبود شماره تلفن موبایل و افزایش جمعیت و همینطور پایین آمدن سن استفاده از موبایل در جامعه و برای استفاده در صنعت، تنظیم کنندگان شماره های تلفن، با سرعت زیادی تعداد پیش شماره ها را افزایش دادند. از سالی که ایرانسل و همراه اول ( در زمینه اعتباری ) آغاز به کار کردند به تعداد پیش شماره های منطقه، در سراسر کشور افزوده شده است و مجموع جمعیت کاربران خطوط به میلیون ها نفر در ایران افزایش یافته است.

 

پیش شماره جدید ایرانسل

 

به این ترتیب که مصرف کنندگان از رشد گزینه های ارتباطات سود می برند، هر روز باید بر تعداد این پیش شماره ها اضافه شود به نوعی در این عصر، زندگی تبدیل شده است به بازی با اعداد.

محدوده وسیعی از شماره تلفن های مختلف وجود دارد که تقریبا به تعداد میلیون عدد مختلف را شامل می شود. تقریبا می شود با اطمینان گفت چند شماره برای تنها یک نفر در کشور وجود دارد و اگر بخواهیم امروز را با چندین سال پیش مقایسه کنیم باید بگوییم که امروزه تعداد تلفن های بیشتری نسبت به ۵ سال پیش وجود دارد.

پیش شماره جدید ایرانسل :

شبکه ایرانسل در بیش از ۳۸۰ شهر پوشش نسل ۴٫۵ (LTE Advanced/4G+)  را گسترش داده است، البته این آمار برای پوشش ۴G ایرانسل برابر با ۳۰۶۴ و برای پوشش نسل سوم یا ۳G برابر با ۳۹۸۴ منطقه، اعم از شهر، روستا و جاده گزارش شده است. ایرانسل همچنین در بیش از ۱۴۰ منطقه پوشش اینترنت ثابت را راه اندازی کرده  ودر۴۹ کشور رومینگ ۴G دارد.

طبق اماری که اعلام شده است ایرانسل بیش از ۴۹ میلیون مشترک فعال دارد و به عنوان بزرگترین اپراتور دیتای کشور مشغول به فعالیتت هستند.

پیش شماره جدید ایرانسل که به تازگی از سوی ایرانسل اعلام شده است؟

پیش از این سرشماره‌های ۰۹۳۵ تا ۰۹۳۹، ۰۹۰۱ تا ۰۹۰۳ و ۰۹۳۳ به ایرانسل اختصاص داشت اما جدیدا پیش شماره ی دیگری اعلام شده است تا کاربران بیشتری را جذب کند.

 

پیش شماره جدید ایرانسل

 

پیش‌شماره ۰۹۰۵ به شماره‌های اعتباری جدید ایرانسل اضافه شد مشترکان می توانند برای داشتن و خرید این پیش شماره ی جدید به مراکز فروش یا فروشگاه اینترنتی ایرانسل مراجعه کنند و این خط را با شماره ی دلخواه خود خریداری کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره ی انواع سیم کارت با کدهای جدید با  انارسیم همراه باشید.