خط همراه اول یا ایرانسل ، انتخاب شما کدام است ؟

خط همراه اول یا ایرانسل ، انتخاب شما کدام است ؟

ما در این مقاله قصد داریم به زبانی ساده تفاوت های دو خط همراه اول و ایرانسل را برای شما بازگو کنیم. بعد از مطالعه ی این تفاوت ها تصمیم با شماست که کدام یک از خطوط را انتخاب کنید.

تاریخچه ی دو خط همراه اول و ایرانسل:

یکی از اولین گزینه های هر اپراتور این است که قادر به برقراری تماس با  سطح بالا و همینطور دارای کیفیت آنتن دهی بالا باشد.

 

همراه اول یکی از شرکت های مخابراتی در ایران، که در سال ۱۳۷۲ با هدف ارائه خدمات تلفن همراه تاسیس شد، اکنون بزرگترین شرکت مخابراتی ایران است.

 

ایرانسل بعد از همراه اول دومین اپراتور بزرگ از نظر تعداد مشترکین است که در پاییز ۱۳۸۵ راه اندازی شد.ایرانسل در زمینه ی اینترنت  وایمکس نیز حرفهای تازه ای برای گفتن دارد.

 

هرکدام ازاین خطوط از زمانی که شروع به کار کرده و تاکنون، طرح هایی ارائه داده اند که  به نوعی باعث جذب خریدار شده اند.

 

طرح ها را به صورت خلاصه برای شما معرفی می کنیم:

ایرانسلی ها می توانند ۷۰۰ تومان مکالمه ی درون شبکه داشته باشند و همچنین دارای تخفیف نیز می باشد که از ساعت ۱ شب زمان شروع این تخفیف است و تا ساعت ۸ صبح استفاده از این طرح ادامه دارد. البته در این هشت ساعت، فقط می توانید دو ساعت رایگان استفاده کنید.

 

 

سرویس میزبان من:

با این طرح همانطور که از نامش پیداست مخاطبان شما می توانند  با شما تماس رایگان داشته باشند و هزینه ی این تماس را شما به عنوان میزبان و مخاطب شما به عنوان میهمان از طرف شما پرداخت می شود.

طرح آدینه:

این طرح فقط برای روزهای جمعه بوده و تخفیف هایی در مکالمه دارد. مبلغ فعال سازی آن هم هزار تومان می باشد که از شارژتان کم می شود و یک ماه انقضا دارد.مخصوص کسانی است که روز جمعه ی خود را اختصاص می دهند به تماس با عزیزانشان در را های دور.

همراه اول:

سرویس مکالمه رایگان:

روزی ده دقیقه رایگان با تلفن تان  صحبت کنید با استفاده از این طرح، اما در عوض تبلیغات رایگان نیز به جای آوای انتظار گوش خواهید کرد.

سرویس همراهان اول:

این سرویس مخصوص مشترکان دائمی همراه اول می باشد که به دارندگان این خطوط این امکان را می دهد که هنگام مکالمه با یک تا پنج نفر از مخاطبانش، تخفیف دریافت کنند.

روزهای گرم حرفی:

مشترکان همراه اول با فعال سازی این بسته به قیمت هزار تومان در هر روز ۶۰ دقیقه مکالمه رایگان درون شبکه خواهند داشت.

باشگاه فیروزه ای:

یک باشگاه رقابتی واقعی برای مشترکان همراه اول که می توانند با ثبت نام در آن، در قرعه کشی نیز شرکت کنند.

 

برای اطلاعات بیشتر از این طرح ها انار سیم به شما پیشنهاد می کند به سایت  همراه اول و ایرانسل مراجعه کنید.

 

مقایسه تکنولوژی دو خط همراه اول و ایرانسل

همراه اول: در آغاز تنها برقراری مکالمات صوتی را در نظر گرفته بود که بعد از ۱۰ سال سرویس پیام کوتاه به سیستم همرا اول اضافه شد  و ۵ سال بعد از آن اینترنت را وارد کرد.

 

ایرانسل: از ابتدا هدف این شرکت اینترنت بود، پس با قدرت شروع به کار کرد و اینترنت خود را به عنوان اولین اپراتور در این بخش ارائه داد. این شرکت دو سال پس از شروع فعالیت، سیستم خود را به نسل ۲.۷۵ بهینه شده ارتقا داد.

 

از نظر پوشش شبکه هر دو خط  دارای پوشش کاملی هستند اما با توجه به تحقیقاتی که انجام شده رایتل بیش از این دو خط از پوشش شبکه برخوردار است.

 

اگر انتخاب شما همراه اول است با انار سیم مرکز خرید و فروش سیم کارت ۹۱۲ دائمی رند و فوق رند تماس بگیرید.

 

صفحه مشاوره رایگان