سیم کارت دائمی ایرانسل (آی سیم) و هدایایی متفاوت برای مشترکان ایرانسلی

آی سیم، سیم کارت های دائمی ایرانسل با پیش شماره ۰۹۰۲ است که توسط ایرانسل ارائه می‎شود. این سیم کارت از طرف شرکت ایرانسل برای مشترکین اعتباری که علاقمند به سیم کارت های دائمی ایرانسل می باشند طراحی شده و دارای یک کارت مالکیت رسمی و خدمات منحصر به فرد خود است.سیم کارت دائمی ایرانسل

آی سیم دارای گسترده ترین شبکه ی رومینگ بین المللی است که به مشترکین خود این فرصت را می دهد زمانی که در خارج از ایران هستند تماس های مهم خود را از دست ندهند.

این شبکه دارای خدمات پاسخگویی با شماره ی ۹۰۰ به صورت شبانه روز می باشد. مشترکین ایرانسل می توانند در تمام ۲۴ ساعت روز تماس گرفته و پرسش‌های خویش را با کارشناسان ایرانسل مطرح کنند.

۹۰۰ تنها مختص مشترکین ایرانسل و برای تسریع در روند پاسخگویی آنها می باشد.

روش خرید سیم کارت دائمی ایرانسل آی سیم:  

برای خریداری این سیم ها می توانید به سایت isim.ir مراجعه کنید و یا می توانید از طریق مراکز و فروشگاه های معتبر، مراکز خدمات و مراکز ارتباط با ایرانسل مراجعه کرده و در بین میلیون ها شماره‎ی ایرانسل شماره ی محبوب خود را خریداری کنید.

روش پرداخت قبض آی سیم:

مشترکین ایرانسل برای پرداخت صورت حساب خود می توانند از چند طریق اقدام کنند. پرداخت اینترنتی از طریق وب سایت ایرانسل، برنامه کاربردی ایرانسل‌من، نمایندگی‌های مجاز، خودپرداز بانک‌ها ، شارژ الکترونیکی e-Charge ، کارت‌شارژ با شماره‌گیری کددستوری # رمزشارژ*۱۳۰* ، پورتال کنترل حساب اینترنتی  e-Care(و یا از طریق مراجعه به شعب بانک‌های ملی، ملت و تجارت استفاده کنند.)

هدایای ویژه آی سیم:

شرکت ایرانسل برای مشترکین اعتباری ایرانسل که سیم کارت خود را به سیم دائمی تغییر دادند هدایا و طرح هایی در نظر گرفته است که این طرح ها به شرح زیر می باشد.

بنا به گزارشات و اعلام شرکت ایرانسل تعرفه ی سیم کارت دائمی ایرانسل که اوایل در حدود ۴۹۹ ریال در دقیقه بود این مبلغ به ۳۳۳ ریال در دقیقه به هر مقصدی در تمام خطوط  تلفن ثابت کشور کاهش یافت.

با کاهش ۵۰ درصدی، قیمت این سیم کارت ها به ۶۰۰۰۰ هزار تومان رسید، که این مبلغ را مشترکین به صورت اقساط  نیز می توانند پرداخت کنند.

مشترکان تبدیل ‌کنندگان سیم‌کارت اعتباری به دائمی و ترابردکنندگان سیم‌کارت دائمی به شبکه ایرانسل، همچنین می توانند با شماره‌گیری کد دستوری #۱*۴۴۴۴* از یک ماه مکالمه ی درون شبکه و از ماه دوم از یک ساعت مکالمه ی رایگان در روز بهره مند شوند.

مشترکین ۲۰ گیگابایت هدیه ۳۰ روزه اینترنت را دریافت خواهند کرد و از ۲ ماه تا ۶ ماه هر ماه یک کارت هدیه فعال با قابلیت آنلاین با اعتبار ۳۰ روزه دریافت می کنند.


برچسب ها: