تاثیر و نقش عدد ۰  در خط ۹۱۲

وجود شماره ی ۰ تا چه می تواند موثر در رندی یک خط ۹۱۲  باشد؟

آیا برای رندی شماره تنها وجود عدد ۰ در یک خط ۹۱۲ کافیست؟

ما در این مطلب قصد داریم درباره ی عدد صفر باشما گفتگو کنیم در وهله اول پاسخگوی سوال اول هستیم با توجه به تجربه ی چندین ساله شرکت انارسیم ( مرکز خرید و فروش سیم کارت ۹۱۲ ) صراحتا می گوییم که وجود عدد صفر موثر در رندی یک شماره موبایل است اما چیزی که بسیار اهمیت دارد در واقع جایگاه این عدد در شماره است. یعنی برای رند شدن باید عدد ۰ در بین دو سیلاب قرار بگیرد. به این نمونه از شماره دقت کنید  *۱۲  ۰    ۱۶۲

 

خط 912

 

این شماره به دلیل وجود ۰ ویژگی های زیر را در برگرفته:

خوشگفتار-آهنگ زیبا-شماره خلوت و ماندگاری در ذهن

نحوه ی قرائت این شماره به صورت ۳-۱-۳  است  و تنها به این روش خوانده خواهد شد. پس این تکنیک خواندن ناخودآگاه  باعث زیبایی شماره ی ذکر شده در بالا می شود.

عدد ۰ در وسط شماره،  مشابه به یک آینه عمل می کند و اگر هر عدد دیگری جای ۰  بود قطعا  از زیبایی کمتر و قیمت مناسب تری برخوردار بود.

این شماره مشابه های محدودی دارد و کسی که همچین شماره زیبایی دارد به ندرت راضی به فروش خطش می شود اما اگر شما کاربران علاقمند به چنین خطوطی هستید سری به پنل جستجو سایت انارسیم بزنید و خط ۹۱۲ مورد نظر را سرچ کنید  و یا با شماره ۹۱۰۸۳۷۵۰۳۰ تماس بگیرید و از مشاوران مرکر در سریعترین زمان ممکن مشضورت بخواهید. در صورت فروش این خط ذکر شده شما به راحتی در سایت ما می توانید مشابه این خط با چنین ویژگی هایی را یافت کنید.

برای اطلاعات بیشتر با انارسیم همگام باشید. ما آماده ی ارائه ی هرگونه خدمات به کاربران و مشتریان مرکز هستیم .

 


برچسب ها: , ,