خط کد ۱ سیم کارت ۹۱۲ ارزان بخرید

ما سعی داریم در این مطلب اطلاعاتی مربوط به خط کد ۱ سیم کارت ۹۱۲ ، در اختیار شما قرار دهیم.

امروزه یکی از مزیت های پیشرفت تکنولوژی برای افراد، خرید های آنلاین می باشد. بسیاری از مردم به دلیل کمبود وقت ترجیح می دهند، خرید خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. خرید آنلاین سیم کارت ۹۱۲  امکان پذیر شد.

 

خط کد 1 سیم کارت 912

 

معمولا کلمه خط کد ۱ سیم کارت ۹۱۲ با نام سیم کارت گره خورده است و اولین نامی که به ذهن خریداران در زمان خرید سیم کارت می رسد همین کلمه است،( کد ۱).

بد نیست بدانیم قیمت این کد ۱ ها از ۴ میلیون تومان آغاز تا ۷۰۰ میلیون تومان خواهد رسید.( قیمت های درج شده برای تاریخ خرداد ۱۳۹۷ می باشد و احتمال نزول و یا صعود قیمت ها در روز های آتی وجود دارد). دلیل اصلی این گرانی، ابتدا اعتبار و مرغوبیتشان از قدیم تاکنون و بعد از آن خاص بودنشان است.

اگر علاقمند به  خرید خط کد ۱ سیم کارت ۹۱۲ هستید، بد نیست به سایت انارسیم در صفحه ی اصلی و ویترین شماره ها، سری بزنید تا بتوانید تفاوت های واقعی کدهای ۱ را ببینید.

ما سخت تلاش میکنیم تا خرید کدهای ۱ با بهترین رندی را که شما نمیتوانید در هیچ جایی مشابه آن و قیمت مناسب آن را بیابید، برای شما در ویترین اعداد قرار دهیم. اگر هم خط خاصی مد نظر شما باشد که در لیست انارسیم در حال حاضر موجود نیست،مشاوران ما با تمام وجود شما را برای خرید خط مورد نظرتان راهنمایی خواهند کرد.

گلچینی از خط کد ۱ سیم کارت ۹۱۲ موجود در انبار انارسیم:

• خطوطی که بلافاصله بعد از ۰۹۱۲ با ۱۴،۱۳، ۱۵، ۱۶ شروع می شوند از خطوط خوش گفتار محسوب می شوند. این خطوط را با این ویژگی از ما بخواهید.
• خطوط کد پایین، که معروف به ارقام ریز هستند مانند ۱۳۱ ۰۹۱۲ _ ۱۲۵ ۰۹۱۲ و … موجود در انبار ما، برای علاقمندان به خرید این خطوط..(منظور از ارقام ریز ، اعداد ۰ تا ۵ هستند که در شماره سیم کارت وجود داشته باشد).
• کدهای ۱ با نوع رندی ده دهی
• کدهای ۱ با نوع رند هزاری

و البته صدها شماره با کد ۱ که بیان تک تک این خطوط در این مقاله نمی گنجد.

میتوانید اولین نفری باشید که پس از خواندن این مقاله به ثبت و خرید یکی از این خطوط می پردازید.

نکته : اگر شما جزو آن دسته از بازدید کنندگان سایت ما هستید که به دنبال فروش سیم کارت کد ۱ خود هستید، عمیق تر به ما نگاه کنید. با بهترین قیمت از شما می خریم و گزینه معاوضه را نیز در پیش پای شما می گذاریم.

 

 

این مطالب توسط مشاوران انارسیم ( مرکز خرید و فروش سیم کارت ۹۱۲) برای آسودگی خاطر مشتریان گردآوری شده است در صورتی که با هرگونه ابهام در این مطلب برخورد کردید و یا نیازمند کسب اطلاعاتی در زمینه ی خرید سیم کارت بودید می توانید با یکی از مراکز معتبر فروش سیم کارت، با انارسیم به شماره ۶۳۰ ۷۰ ۶۰ ۰۹۱۲ تماس بگیرید.