دانستن مدل گوشی از روی شماره ی سیم کارت

آیا تاکنون این حس کنجکاوی به شما دست داده است شخصی که با او صحبت می کنید از چه گوشی موبایل با چه برندی استفاده می کند؟شاید تشخیص این کار در وهله ی اول کمی غیر ممکن بنظر برسد اما با توجه به تحقیقات سایت انارسیم باید به شما این اطمینان را بدهیم که دانستن مدل گوشی از روی شماره ی سیم کارت کاملا ممکن است.

 

دانستن مدل گوشی از روی شماره ی سیم کارت

 

برای تشخیص چنین چیزی نوع اپراتور فرقی ندارد که ایرانسل باشد یا همراه اول تنها تکنولوژی که شما نیازمند آن می باشید وجود یک اینترنت می باشد که این روزها تقریبا در هیج جای دنیا مشکل نبود اینترنت وجود ندارد و بطور گسترده شبکه ی ۴G در همه جا پوشش داده شده است.

دانستن  مدل گوشی از روی شماره ی سیم کارت علاوه بر مسئله ی کنجکاوی بسیار می تواند سرگرم کننده باشد.

افرادی که به تازگی قصد دارند از این ترفند برای رفع کنجکاوی استفاده کنند یا اینکه می‌خواهند سطح خود را در این زمینه بالا ببرند بهتر است که  مطالب زیر را مطالعه کنند.

در اینجا یک راهنمای کوتاه برای پیدا کردن مدل گوشی از روی خط ایرانسل معرفی می کنیم.

برای پیدا کردن نوع گوشی شماره‌های «ایرانسل» اول از طریق این آدرس اینترنتی http://92.42.49.87:8080/mtn_ir-mt-web-portal  اقدام کنید.

سپس شماره تلفن همراه مورد نظر را با پیش‌ شماره و بدون اینکه شماره ی صفر وارد کنید سپس  گزینه ی  «مرحله بعد» را بزنید (به عنوان مثال ۹۳۹۱۱۱۱۱۱۱).

در صفحه بعد، نام برند و مدل گوشی این شماره پدیدار خواهد شد.

دانستن مدل گوشی از روی شماره ی سیم کارت همراه اول:

برای یافتن مدل گوشی شماره‌های همراه اول نیز کافی است به این  آدرس http://78.38.243.104:8080/mcci-mt-web-portal  نگاهی بیندازید.

شماره تلفن همراه را با پیش‌ شماره و به همراه کد ۹۸ و بدون اینکه شماره ی صفر وارد کنید  و روی دکمه «مرحله بعد» کلیک کنید (به عنوان مثال ۹۸۹۱۹۰۰۰۰۰۰۰)

در صفحه بعد، نام برند و مدل گوشی این شماره موبایل پدیدار خواهد شد.

کاربران عزیز دقت داشته باشید که مطابق با ادرس اینترنتی و فرمتی که ذکر شده است عمل کنید.

البته این دو صفحات درواقع  برای دریافت خدمات دیتا در نظر گرفته شده بود اما چنین استفاده‌ای نیز از آن می شود کرد.