خرید سیم کارت ارزان ۹۱۲ از مراکز معتبر خرید و فروش سیم کارت همراه اول

سیم کارت ارزان قیمت

اگر برای اولین  به دنبال خرید سیم کارت ارزان ۹۱۲ هستید، بسته به نیازهای شما، این مرکز می تواند برنامه ای برای شما داشته باشد.

گزینه های زیادی وجود دارد که شما را برای رسیدن به سیم کارت ارزان راهنمایی می کند. اگر شما به دنبال صرفه جویی در پول خود هستید حتما به توصیه های کارشناسان ما در مرکز خرید و فروش انارسیم عمل کنید.

انارسیم مرکز خرید و فروش سیم کارت ۹۱۲ آماده ی ارائه ی هرگونه خدمات در این زمینه برای شما عزیزان می باشد. علاوه بر تماس با کارشناسان شما می توانید با جستجوی کلمه ی سیم کارت در گوگل به سادگی وارد سایت ما شده و در پنل جستجو به شماره ی دلخواه خودتان با نازلترین قیمت برسید.

 

خرید سیم کارت ارزان 912

 

و اما سوالی که کارشناسان تلاش میکنند تا برای بار اول از مشتری جویا شوند این است چقدر می خواهند هزینه کنند؟ ۳۰۰ هزار تومان یا بیشتر از این مبلغ. پرس و جو  میکنند تا متوجه شوند سیم کارت ارزان از نظرشما چه مبلغی می تواند باشد.

ما این موضوع را برای مدت طولانی مورد بررسی قرار داده ایم ، بنابراین فکر کردیم که چه راهنمایی ها و چه سوال هایی را مطرح کنیم تا متوجه شویم که چقدر می خواهید برای سیم کارت ارزان مورد نظر خود هزینه کنید تا بهترین قیمت را در هر سطح بدست آورید.

موارد زیر را برای خرید سیم کارت ارزان ۹۱۲ در نظر داشته باشید:

  1. به جای کد ۹ معمولی کد ۰ رند بگیرید.
  2. به جای کد ۲ معمولی کد ۳ رند بگیرید.
  3. در صورت رعایت دو مورد فوق هم صاحب یک سیم کارت رند شده اید و هم مبلغ هنگفتی را بابت سیم کارت نداده اید.
  4. اگر برای مشتری اعتبار از اهمیت کمی برخوردار است خطوط کدهای بالاتر و یا حتی خطوط اعتباری با رندی بیشتر را توصیه کنیم.(مثلا خطوط اعتباری رند بهتر از خطوط با کد ۹ معمولی است.

مواردی که باعث بالا رفتن قیمت سیم کارت می‎شود

  • پیش شماره بهتر (۳۳۳ – ۱۱۱ – ۲۲۰)
  • نوع رندی ( جفت جفت از آخر- جفت جفت از اول – هزاری از آخر)
  • رند سه پله و ده دهی و رند هزاری

در نظر داشته باشید با توجه به سیر صعودی قیمت سیم کارت شما میتوانید از خرید سیم کارت ارزان شروع کرده و به تدریج بر روی سیم کارت خود سرمایه گذاری کنید.

برای داشتن سیم کارت ارزان ۹۱۲ از طرح ها و تخفیفات ویژه شرکت انارسیم از طریق سایت اصلی مطلع شوید.