سیستم اتصال بی سیم LTE

LTE، که معمولا به عنوان LTE4G توسط رسانه‌های گسترده به بازار عرضه می‌شود ، جدیدترین سیستم اتصال بی سیم LTE است که برای فشار دادن سرعت صوت به یک حد فیزیکی دیگر، که زمان اتصال ایده‌آل و تجربه مرور عالی را تضمین می‌کند. در حالی که سرعت‌های ۴G درست در تئوری هستند، LTE  برای مدت دو سال است، به همین دلیل حامل‌های تلفن همراه اکنون شروع به اتخاذ سیستم بیش از پیش کرده‌اند.

 

 سیستم اتصال بی سیم LTE

 

برای هر کسی که دارای یک گوشی هوشمند سازگار ۴G، یا حتی یک مودم قابلیت انتقال داده‌ها در سرعت‌های بالا باشد ، همیشه این سوال وجود دارد که چگونه سطح متوسط را افزایش داده و سرعت را به حد کامل برساند. آن‌هایی که در محدوده یک برج ۴G قرار دارند ممکن است بخواهند به بالا گوش دهند، چون امروز ما می‌خواهیم بهترین شیوه‌های رایج را بررسی کنیم تا دانلود۴G را افزایش داده و سرعت بارگذاری را آپلود کنیم ، در حالی که قدرت سیگنال ۴G را افزایش می‌دهیم.

آیا LTE یک استاندارد ۴G است؟

برای اینکه همه چیز از لحاظ فنی صحیح باشد، سیستم اتصال بی سیم LTE ، یک استاندارد ۴Gدرست نیست. تقریبا به عنوان ۳٫۹G مورد توجه قرار گرفت، که به دلیل شرایط بازاریابی، بیشتر به عنوان ۴G پذیرفته شد. در تئوری، تکامل طولانی‌مدت می‌تواند  Mbit / s 100 را در ارتباط رو به پایین و ۵۰ Mbit / s در ارتباط بالا فراهم کند. در زبان انگلیسی ساده، آن به ۱۲٫۵ مگابایت / s از ” سرعت ” برای دانلود ترجمه می‌شود، و برای uploads ،۶٫۲۵ مگابایت / s است.

 

اوج نظری تنها زمانی رخ می‌دهد که سیستم اتصال بی سیم LTE ، از کانال ۲۰ MHz برای انتقال اطلاعات استفاده می‌کند، به این معنی که یک کاربر باید تقریبا نزدیک برج انتقال باشد و این که سلول دریافت‌کننده تنها باید دارای تعداد محدودی کاربر باشد – که دوباره، تنها در نظریه اتفاق می‌افتد. اما سرعت سریع نزدیک حد مجاز و از طریق آزمایش ما رخ می‌دهد، ما دیده‌ایم که مردم به قله‌های ۱۰ MB / s در شبکه‌های آمریکایی می‌رسند.

 

 سیستم اتصال بی سیم LTE

 

به منظور افزایش کارایی شبکه و وادار کردن گوشی / مودم سازگار برای بدست آوردن سرعت بهتر، چند چیز می‌تواند انجام شود. اگر چه حقه‌های زیر ممکن است نقل و انتقالات را افزایش دهند ، به خاطر داشته باشید که ممکن است تنها برای برخی از شما کار کنند، بسته به شبکه‌ای که در حال حاضر هستید، و با وجود اینکه ممکن است کارساز باشند ، نتایج ممکن است ناپسند نباشد.

استفاده از برنامه App: ۳ G / ۴ G Optimizer

سرعت – Optimizer

 

کاربردهای متعددی وجود دارند که ادعا می‌کنند کارایی شبکه را بهینه می‌کنند، اما ما تنها تعداد کمی را یافتیم که ثابت شده‌اند قابل‌اعتماد هستند ، از جمله Optimizer سرعت. این tweak کوچک موجود برای دستگاه‌های آندروید در سراسر جهان می‌تواند تنها بر روی پایانه‌های ریشه مورد استفاده قرار گیرد و هم در هر دو طعم آزاد و هم پرداخت صورت می‌گیرد.

 

الگوریتم ساده‌ای دارد که به کاربر اجازه می‌دهد تا حداکثر دانلود را تغییر داده و سرعت بارگذاری نماید ، و یکی را به نفع دیگری محدود کند. علاوه بر این ، همچنین به آن اجازه می‌دهد تا کلاس GPRS را تغییر دهد و پروتکل حامل را به جای ثبات و بالعکس، اجرا کند. نسخه پرو از برنامه کاربردی نیز با یک اسکن معمولی Wi – Fi استفاده می‌شود، یک changer بافر TCP و چیزی برای تغییر سیاست‌های خواب RIL.

 

سرعت Optimizer با کار کردن با اتصالات ۳G و ۴G، نقطه‌ضعف مصرف‌کننده در طول عمر باتری را داراست و آنتن را مجبور می‌کند که بیشتر مانند همیشه تغذیه کند.

لینک پیشنهادی:
 شبکه ۵G نسل آینده شبکه های کنونی تلفن همراه


برچسب ها: , , ,