ویژگی های سیم کارت لاکچری

سیم کارت لاکچری:

سیم کارت لاکچری و تعدادی سوال بی جواب، یکی از سوالات متداولی که در ذهن ما این روزها نقش میبندد این است که آیا افراد برای خرید سیم کارت نیز هزینه های بسیاری می کنند؟

درست حدس زدید همانطور که افراد ثروتمند برای اعتبار شغلشان به دنبال ماشین، ویلا و یا آپارتمان لاکچری هستند سیم کارت لاکچری نیز برای آنها نوعی اعتبار و پرستیژ اجتماعی محسوب میشود و برای خرید این نوع سیم کارت‎ ها هزینه های میلیونی می کنند.

سیم کارت لاکچری

آیا تاکنون نام رندی سیم کارت را شنیده اید؟ درباره رندی انواع سیم کارت چه می دانید؟

سیم کارت ها بر حسب نوع کد و شماره به دو دسته سیم رند و غیر رند تقسیم میشوند. برای انتخاب یک سیم کارت، رندی های مختلفی  داریم. اهمیت و ارزش یک سیم کارت به نوع رندی آن مربوط است. هر چقدرمیزان رندی بالاتر باشد سیم کارت لاکچری تر به حساب میآید.

بهترین نوع سیم کارت رند:

بهترین نوع سیم کارت رند در واقع سیم کارتی است که تکرار ارقامش زیاد باشد. کد سیم کارت نشانه ی مرغوبیت آن است هرچقدر کد انتخابی پایینتر و باقی ارقام آن ریزتر باشد سیم کارت لاکچری تر میباشد. مرغوب ترین کد سیم کارت کد ۱ بوده و با توجه به بقیه ارقام آن گاها قیمت این نوع کد به فراتر از نیم میلیارد می‎‌رسد.

به شما پیشنهاد می کنم برای دریافت اطلاعات بیشتر به مقاله انواع رندی در سایت ما مراجعه کنید.

 برای داشتن یک سیم کارت لاکچری می توان به سایت های معتبر مراجعه کرد. مهم ترین موضوع در این بحث شناخت انواع رندی میباشد .ابتدا اطلاعات مفیدی راجع به رندی سیم کارت کسب کنید تا بتوانید در انتخاب سیم کارت مورد علاقه تان انتخاب بهتری داشته باشید. یکی از معتبرترین سایت های مرجع سیم کارت برای پیدا کردن سیم کارت محبوب خود، دفتر پیشخوان دولتی می باشد زیرا این دفاتر دارای ارزش و اعتباردولتی هستند.

انارسیم:

انارسیم دفتر پیشخوان ۲۰۶۸ مفتخر است که در این راستا به شما خدماتی ازجمله خرید و فروش سیم کارت ارائه دهد. شما می توانید با نام و اعتبار انارسیم، سیم کارت لاکچری صفر و یا در حد صفر با کدهای متنوع تهیه کنید. یکی از مسائل موجود در مبحث سیم کارت لاکچری هزینه های بالای این نوع سیم میباشد. اگر شما از آن دسته افرادی هستید که علاقمند به داشتن سیم کارت لاکچری هستند سیم کارت خود را انتخاب کرده و نگران پرداخت وجه نقد آن نباشید. با انارسیم  شما می توانید سیم دلخواهتان که قادر به پرداخت وجه نقد آن نمی باشید را از طریق این شرکت به صورتاقساط خریداری کنید. توجه داشته باشید که خرید اقساطی سیم کارت شرایطی را طلب می کند تا خرید امنی انجام دهید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر به مقاله ی خرید امن اقساطی سیم کارت مراجعه کنید.

فراموش نکنید انار سیم آماده فروش سیم کارت با قیمت بسیار مناسب و به دو شیوه نقدی و اقساطی برای تمام استانها و شهرستان ها می‎باشد.