استفاده از چند شماره روی یک سیم کارت

چند شماره روی یک سیم کارت ممکن است؟

آیاسیم کارت تک به مشترکان اجازه می دهد که از چندین شماره بطور همزمان استفاده کند؟

آیا این سرویس در کشور ما راه اندازی شده است؟

آیا اپلیکیشنی برای ادغام چند شماره روی یک سیم کارت در جهان وجود دارد؟

 

چند شماره روی یک سیم کارت

سرویس استفاده از چند شماره روی یک سیم کارت تک در سال ۲۰۱۶ توسط شرکت ایرانسل در نمایشگاه ایران تلکام رونمایی شد این طرح با استقبال بی نظیری روبرو شد.

این سرویس به مشترک امکان استفاده از چندین شماره به طور همزمان را می دهد. لازم به ذکر است که با این کار می‎توانید تا ۱۰ شماره تلفن همراه در شبکه ایرانسل را روی یک سیم کارت ادغام کنید.

و اما مزیت استفاده از این سرویس این است که مشترکان نیازی به حمل چندین تلفن همراه برای استفاده از چندین شماره ندارند.

راه اندازی سرویس مورد نظر با استفاده از کدهای ussd قابل اجرا و با وارد کردن شماره های مورد نظر روی سیم کارت اولیه فعال می شود و هزینه ی آن با خطوط  دیگر تفاوت چندانی نخواهد داشت.

اما با توجه به تحقیقات سایت انارسیم برای استفاده از این سرویس باید کمی صبور باشید گفته می شود ظرف چند ماه آینده این سرویس تجاری سازی و به صورت عمومی توسط شرکت ایرانسل ارائه می شود.

اپلیکیشن Swytch برای سرویس چند شماره روی یک سیم کارت

برنامه Swytch به کاربران امکان می دهد شماره تلفن های متعدد را در یک سیم کارت تک داشته باشند.

کاربران گوشی های هوشمند در iOS و Android اکنون می توانند با استفاده از یک برنامه جدید Switch، چند شماره تلفن همراه را بر روی یک سیم کارت تک داشته باشند.

این اپ به عنوان یک سوئیچینگ برای حداکثر پنج شماره تلفن عمل می کند، با تمام تماس های دریافت شده از طریق یک اتصال داده – یا ۴G و ۳G WiFi بسته به آنچه که در دسترس است.

این برنامه  بسیار ایده آل برای هر کسی که نیاز به شماره تلفن های جداگانه برای کسب و کار دارد اما ایده استفاده  کردن برای گوشی دوم را دوست ندارد می تواند متناسب باشد.

مدیر Switch  می گوید: کاربران وقتی  سوئیچ مجازی را بر روی تلفن خود  موجود دارند، بنابراین آنها می توانند چندین خط تلفن را از یک مکان مدیریت کنند و حتی  از لحاظ هزینه هر جایی در جهان باشند.

کاربران می توانند از خطوط برای ارتباط برقرار کردن و همچنین اینکه قادر به شناسایی خطوط دریافت تماس یا متن در آن باشند.

Swytch رایگان  برای دانلود است.