مکالمه گروهی سیم کارت همراه اول دائمی و اعتباری

مکالمه گروهی سیم کارت همراه اول دائمی و اعتباری

کاربران تلفن همراه دائمی و اعتباری می توانند از سرویس مکالمه ی گروهی استفاده کنند. مکالمه گروهی سیم کارت همراه اول دائمی  و اعتباری یعنی شما می توانید در یک مکالمه ی گروهی ۵ نفره به طور همزمان صحبت کنید و امکان صحبت نمودن و شنیدن صدای سایر افراد نیز برای کاربران امکان پذیر است.

این سرویس معروف به (۱+۵ ) می باشد کاملا از این فرمول مشهود است که یکی از کاربران میزبان و الباقی آنها به عنوان میهمان می باشند.

چگونه این سرویس را می توانیم فعال کنیم؟

معمولا این سرویس برای تمامی مشترکان سیم کارت دائمی و اعتباری همراه اول فعال می باشد و بصورت رایگان برای تمامی کاربران قابل استفاده و هیچ گونه هزینه ی آبونمان ندارد. علاوه بر این تماس های ورودی و خروجی را  نیز به مکالمه گروهی می توانید اضافه کنید.

مزیت های استفاده از سرویس مکالمه گروهی سیم کارت همراه اول دائمی  و اعتباری:

مکالمه گروهی و همزمان حداقل ۵ نفر البته به استثناء میزبان با استفاده از تلفن همراه

یکی از مزیت های بسیار مهم این است که امکان برگزاری جلسات از طریق ارتباط تلفنی بدون نیاز به حضور افراد در مکانی مشخص با این سرویس امکان پذیر است.

تعرفه استفاده ازاین  سرویس :

خرید سیم کارت

هزینه برقراری ارتباط در این  مکالمات گروهی برای هر تماس و معادل تعرفه مصوب مکالمات محاسبه و بر عهده شخصی که تماس گرفته است می باشد.

برای اینکه مکالمه کنید میزبان شماره یکی از مهمان ها را گرفته و تماس را در حالت Hold قرار داده پس از قرار دادن مکالمه در وضعیت “Hold”،  با مهمان بعدی نیز تماس گرفته و گزینه‌های        Conference”  “یا” “Join یا Merge”  “یا Option” “را انتخاب نمایید.

نوع گوشی برای استفاده از این سرویس فرقی ندارد زیرا هر کدام از کاربران یک نوع گوشی  با برندی متفاوت دارند برای فعال کردن این سرویس مشترک تلفن همراه به قسمت مکالمه گروهی (Call Conference)  دفترچه راهنمای گوشی خود مراجعه نماید.


برچسب ها: