اپلیکیشن «کودک من»!مدیریت تلفن همراه کودکان ارائه شد

در دنیای مدرن و پرهیاهوی امروز تکنولوژی و رسانه تا عمق خانه های ما نفوذ کرده و همراه با مزایای بسیار، معایب و مضراتی را به ما تحمیل میکند. در این بین کودکان آسیپ پذیرترین قشر در رسانه به حساب می آیند.


در این راستا ایرانسل مجموعه اپلیکیشن «کودک من» را برای فراهم کردن محیطی امن برای بهرمندی مناسب کودکان و نوجوانان از امکانات و فواید رسانه‌های دیجیتال، اینترنت و شبکه‌های اجتماعی، ارائه نموده است. از طریق این مجموعه، والدین میتوانند از راه دور و از طریق گوشی خود کودک را کنترل نمایند. این مجموعه به صورت رایگان در اختیار مشرکین قرار میگیرد.

اپلیکیشن «کودک من» و اپلیکیشن «مدیریت کودک من»

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، این مجموعه شامل اپلیکیشن راه‌انداز «کودک من» و اپلیکیشن «مدیریت کودک من» است. برنامه کاربردی «مدیریت کودک من» روی گوشی والدین و راه‌انداز «کودک من» روی گوشی کودک نصب می‌شود. با نصب راه‌انداز «کودک من»، ظاهر صفحه نمایش گوشی تلفن همراه کودک به ظاهری کاملا کودکانه و جذاب تبدیل خواهد شد و با نصب اپلیکیشن «مدیریت کودک من»، والدین خواهند توانست نحوه استفاده کودک از تلفن همراه را در بستر اینترنت از راه دور و از طریق گوشی تلفن همراه خود مدیریت کنند.

از جمله امکانات این برنامه می‌توان به تعریف فهرست مجاز مخاطبان کودک به منظور برقراری تماس، ارسال و دریافت پیامک، تعریف فهرست مجاز وب‌سایت‌ها برای کودک، نظارت بر برنامه‌های کاربردی نصب شده روی گوشی همراه کودک و امکان فعال یا غیرفعال کردن هر یک از آن‌ها، تعریف زمان‌بندی دلخواه برای استفاده کودک از خدمات تماس، پیامک و اینترنت همراه، تعریف زمان‌بندی دلخواه برای استفاده کودک از هر یک از برنامه‌های کاربردی و نیز دریافت گزارش‌ تماس‌ها، پیامک‌ها، وب‌سایت‌های بازدید شده و برنامه‌های کاربردی استفاده شده توسط کودک و همچنین تغییرات سیم‌کارت کودک اشاره کرد.
منبع : ایرانسل