پیام No Service نشان دهنده ی چه مشکلی در سیم کارت است؟

وقتی با اتصال ۴G پیام No Service را روی تلفن خود مشاهده می کنید و نمی توانید به یک شبکه تلفن همراه یا داده های تلفن همراه متصل شوید.

درباره ی نسل ۴G:

۴G نسل چهارم فناوری داده برای شبکه های تلفن همراه است. امروزه  ۴G یا  LTE سریعترین اتصال برای شبکه های بی سیم است.

مشکل اساسی سیم کارت ۴G (پیام No Service):

اگر این مشکل را دارید مطالب زیر را مطالعه کنید .تا مشکل سیم کارت شما برطرف گردد.

پیام No Service

گزارش های کاربران GSM:  

بر اساس گزارش های کاربران GSM و تجربه ما با نسل چهارم ۴G ایرانسل و تلفن همراه، این سیم کارت ها در بعضی موارد کاملا خارج از دسترس می شوند و کاربر باید از سیم کارت مجدد برای ادامه، استفاده کند.

یعنی شما در مناطقی که پوشش این دو اپراتور همراه اول و ایرانسل  ضعیف است شما  توسط سیم کارت با پیام No Service مواجه می شوید. حل این مشکل در حالت هواپیما یا حالت ایرپلین و یا سایر روش ها کار نمی کند و فقط باید گوشی را روشن یا خاموش کنید تا به حالت عادی برسد و آنتن در وضعیت خوبی قرار داشته باشد. حتی اگر چندین بار نیز این پیام در گوشی شما مشاهده شد بازهم آن را روشن و خاموش کنید.

تنها این مشکل در گوشی های دوسیم کارته که توسط ۴G پشتیبانی می شوند رویت نشده و معمولا در تمامی گوشی های تک سیم کارت حتی با برندهای معروف نیزبه وضوح مشاهده شده است.

شرکت های مربوطه در حال تلاش برای رفع این مشکل هستند. تا کاربران استفاده از شبکه ی از این کلافگی و سردرگمی نجات پیدا کنند. و مجبور به  چندین بار خاموش کردن تلفن همراه خود در طول روز نشوند.

البته در نظر داشته باشید زمانی که برای خرید USIM اقدام می‌کنید بهتر است گوشی تلفن همراه شما قادر به پشتیبانی از نسل چهارم ارتباطی باشد، اگرعدم همخوانی  باشد ممکن است ارتباطات فرد دچار مشکلاتی شود.

برای اطلاعات بیشتر درباره ی سیم کارت سایت انارسیم را دنبال کنید.