آیا در خرید اقساطی خط ۰۹۱۲، سند قبل از اتمام قسط به نام مالک می شود

آیا در خرید اقساطی خط ۰۹۱۲، سند قبل از اتمام قسط به نام مالک می شود

 

چرا در زمان خرید اقساطی ۹۱۲ سند نمی زنیم؟

برای کمک  و رسیدن به پاسخ درست ، لازم است مطالب مربوط  را بخوانید،اگر نیاز دارید که بدانید، می‌توانید برای دیدن ادامه مقاله به خطوط بعدی بروید.

سند در چه مواقعی بعد از خرید یک سیم کارت ۹۱۲ ثبت می شود ? آیا قولنامه جایگزین سند است ?

اگر شما خرید سیم کارت ۹۱۲ را به صورت نقدی انجام دهید با هیچ گونه ریسکی مواجه نمی شوید و بلافاصله بعد از خرید و تکمیل مدارک و ارسال آن به مرکز ، سند به نام مالک سیم کارت خواهد شد.

زمانی که قصد خرید اقساطی دارید ،مهم این است ، ازمرکزی خرید کنید که هویت آن برای شما مشخص باشد تا در زمان سند نخوردن خطری شما را تهدید نکند.

لازم است بدانید که در زمان خرید اقساطی سیم کارت ۹۱۲ سندی به نام شما صادر نمی شود تا زمانیکه شما آخرین قسط خود را مطابق با توافقی که در مرکز خرید داشتید پرداخت شود. اما نکته مهم این است که در این مدت قولنامه ای از طرف مرکز خرید و فروش سیم کارت ۹۱۲ به شما داده می شود تا با اسودگی خاطر اقساط خود را دراین مدت مدت پرداخت کنید.

نکته جالب تر این است که این مراکز در قبال این قولنامه هیچ مدرکی مانند ضامن، سفته و یا چک دریافت نمی کنند و این یک شانس است برای شما تا از دفاتر پیشخوان ، خرید خود را انجام دهید.

همانطور که مستحضر هستید انارسیم دفتر پیشخوان ۲۰۶۸ نیز از این قائده مستثنی نیست شما می توانید هر خط که باب پسندتان است را انتخاب کنید و مطابق با قانون وضع شده انارسیم اقساط آن را بپردازید تا خرید اقساطی انجام دهید بدون اینکه نگران ضامن و یا چک باشید. خریدار بعد از اتمام اقساط  باید براساس قرارداد و در تاریخ مقرر در جهت تنظیم سند با مرکز هماهنگ شود.

فروش سیم کارت رند

مشاوره