به چه مواردی باید در زمان خرید سیم کارت ۹۱۲ توجه داشت؟

به چه مواردی باید در زمان خرید سیم کارت ۹۱۲ توجه داشت؟

 

در  زمان خرید سیمکارت ۹۱۲ به تک تک شماره ها و ارقام دقت لازم را داشته باشید و شماره را برای خود تحلیل کنید تا انتخابی استثنایی داشته باشید.

  • به نوع رندی آن توجه داشته باشید.
  • ارقام ریز است یا درشت.
  • تکنیک خواندن شماره که بسیار مهم ا ست.

 

این شماره ای که برای شما عنوان می کنیم از شماره های موجود در سایت انارسیم  می باشد که برای شما به تحلیل آن می پردازیم، اگر چنانچه به فکر خرید سیم کارت ۹۱۲ مشابه  این شماره و یا علاقمند به خود شماره هستید با شماره ای که در قسمت پایین ذکر شده  تماس بگیرید.

تحلیل شماره : ۱۴۰۰۱۳۱

بهترین تکنیک برای خواندن این شماره  ۳-۴ می باشد همانطور که مشاهده می کنید شماره دوسیلابی و این مدل شماره ها به راحتی در ذهن می ماند و همین باعث خاص بودن شماره شده است.

🔴 مدل رندی xy00  خودش یکی از رندی ها و پیش شماره های پرطرفداراست  و ۱۴۰۰ دارای  ارقام ریز که طرفداران منحصر به فرد خود را  دارد و برای تبلیغات روی بیلبورد کاملا مناسب است… شماره  خلوت و کیبورد زیبایی دارد.

 

♦️۱۳۱آخر شماره کاملا ریز و تکرار ارقام دارد و بعد از ۱۴۰۰ ادامه شماره با صد و شروع شده که شماره را زیباتر کرده و همینطور پله از وسط نیز محسوب می شود. ۱۴۰٫۰۱٫۳۱

🔴کل شماره از ۴ رقم تشکیل شده که تمامی ارقام هم زیر۵ است ( ۰*۱*۳*۴).

 

♦️از زیبای های دیگر این شماره می توان به  اینکه ۱۴…دوصفر۱۳ و در آخر هم ۱  اشاره داشت که به صورت متوالی در کنار یگدیگر قرار گرفته اند.

نکته : اگر چنانچه یکی از ارقام شماره جابه جا شود مثلا ۱۴۰۰۱۳۵ یا ۱۸۰۰۱۳۱ و یا ۱۴۰۰۵۳۱ باشد در قیمت فروش آن  تاثیر می گذارد. پس این شماره منحصر به فرد و مشابه محدود است.

یکی از ویژگی های خط های مشابه محدود این است که همیشه از نظر قیمتی رو به افزایش است و برای مشتری سرمایه گذاری مطمئن محاسبه می شود.

این مطالب توسط مشاوران انارسیم ( مرکز خرید و فروش سیم کارت ۹۱۲) برای آسودگی خاطر مشتریان گردآوری شده است در صورتی که با هرگونه ابهام در این مطلب برخورد کردید و یا نیازمند کسب اطلاعاتی در زمینه ی خرید سیم کارت بودید می توانید با انارسیم (یکی از دفاتر پیشخوان دولت )به شماره ۶۳۰ ۷۰ ۶۰ ۰۹۱۲ تماس بگیرید.

 

پیشنهاد می شود مطالب مشاوره ای را مطالعه کنید