زیبایی های پیش شماره ۱۱۲  در شماره سیم کارت ۹۱۲

کدهای شماره موبایل به دلیل محدودیت اعداد همیشه تکراری و مشابه هستند و تقریبا خلاقیت کمی در اعداد وجود دارد . مثلا اگر شما به  تعدادی از شماره سیم کارت ۹۱۲ دقت کنید متوجه می شوید که یک عدد دوبار و یا گاهی سه بار تکرار شده است.

تکرار ارقام در رندی بسیار تاثیر گذار است، اما جایگاه این اعداد بسیار در خوش گفتار شدن شماره دخیل می باشد.

 

شماره سیم کارت 912

 

به همین دلیل انارسیم تصمیم گرفت به معرفی  یکی از پیش شماره های محبوب تهران ۱۱۲ در کنار شماره هایی که باعث هر چه زیباتر شدن این شماره می شود بپردازد.

برای دانستن ادامه ی مطلب با ماهمراه باشید.

پیش شماره ۱۱۲ در شماره سیم کارت ۹۱۲

پیش شماره ۱۱۲ یکی از پیش شماره های فوق العاده پرطرفدار و ریز و زیبای تهران است که تقریبا بیشتر مردم علاقمند به داشتن آن هستند، البته لازم است بدانید این پیش شماره ها کماکان از قیمت بالایی نیز برخوردار هستند.

اکنون تصور کنید پیش شماره ۱۱۲ در کنار ۹۱۲ قرار بگیرد این همخوانی ۹۱۲٫۱۱۲ زیبایی این کد ریز را چندین برابر کرده، اگردقیقا بعد از این شماره عدد ۲ قرار بگیرد ۴رقم اول شماره، جفت و زیباست مانند ۱۱۲۲ ( هم ریز و هم ۱و ۲ پشت سرهم قرار گرفته  است. حال اگر ۱۱۳۳باشد، زیبایی کمتری خواهد داشت).

اگر چنانچه شماره ی بعد از ۱۱۲۲ یک رند پیش شماره ای قرار بگیرد این شماره بعنوان یک فوق رند شناخته شده چرا که

با ۹۱۲ اول شماره همخوانی داردو کمک میکند تا شماره به راحتی درذهن ماندگار شود.

برای اطمینان از اینکه این گونه شماره ها در ذهن ماندگار هستند مثال روبرو را بخوانید:                      ۱۱۲۲۹۱۸

خط ذکر شده دارای شماره هایی  خوش آب و رنگ و شاد و زنده و در عین حال، کاملا خوانا هستند.

در سایت انارسیم علاوه بر موجود بودن این خط، دارای خطهای مشابه نیز می باشد، در صورت علاقمندی خرید سیم کارت ۹۱۲ به صفحه اصلی سایت مراجعه، در قسمت پنل جستجو سرچ کنید و خط محبوبتان را خریداری کنید.