قانون بیعانه در زمان خرید سیم کارت ۹۱۲ در شرکت انارسیم

بیعانه یا همان پیش پرداخت مقدار مشخصی وجه نقد می باشد که در زمان معامله از طرف خریدار به فروشنده پرداخت می شود.
یا به عبارت دیگر مفهوم بیعانه در زمان خرید سیم کارت ۹۱۲ مد نظر به معنای پرداخت مبلغی مشخص برای استحکام معامله ای که قبلا انجام شده است.

با توجه به توضیحات بالا مفهوم بیعانه را برای شما مشخص کردیم شما می دانید هر مرکز خرید و فروش قانون نوشته و ثابت خود را دارد.

در صورت علاقمندی به فایل صوتی زیر گوش دهید.

 

شرکت انارسیم نیز ازین گزینه مستثنی نمی باشد. مشترکانی که قصد خرید سیم کارت ۹۱۲ در انارسیم را دارند بعد از مشاوره با کارشنان و قیمت گذاری شماره ی مدنظر خود به بخش پرداخت بیعانه می رسند.

بیعانه در زمان خرید سیم کارت 912

بیعانه در زمان خرید سیم کارت ۹۱۲ در شرکت انارسیم

بیعانه در این شرکت حکم گارانتی دارد زیرا زمانی که این مبلغ به عنوان پیش پرداخت دریافت می شود شماره مورد نظر از لیست موجودی انبار خارج شده و به نام خریدار رزرو می شود تا زمانی که مبلغ کامل پرداخت و مراحل سند زنی انجام شود.

همه ما می دانیم و بارها نظاره گر این موضوع بوده ایم که تعداد اندکی هستند که مبلغ بیعانه را پرداخت کرده اما در همین فاصله کوتاه از خرید سیم کارت پشیمان میشوند آیا می دانید تکلیف وجه پرداختی و خریدار چیست؟

اگر بخواهیم طبق عرف عمل کنیم مبلغ بیعانه برگشت داده نمی شود و در واقع این مبلغ ضمانتی که در هنگام خرید سیم کارت دائمی همراه اول نزد شرکت به عنوان امانت قرار گرفته بود هیچ برگشتی ندارد.

اما در نظر داشته باشید که انارسیم قانونی درباره بیعانه دارد که بعد هرگونه خرید با این مضمون برای خریداران ارسال می شود. به متن بیشتر دقت کنید.

“با تشکر از خرید شما میبایست نهایتا تا پایان ۷۲ ساعت آینده فرآیند خرید خود را تکمیل نمایید .در غیر این صورت سیم کارت انتخابی شما به لیست فروش مجدد برگشت داده می شود و شما با بیعانه پرداختی می توانید تا یک سال آینده سیم کارتی با قیمتی معادل سیم کارت انتخابی یا بالاتر خرید کنید .بیعانه قابل برگشت نیست.
(واحد حسابداری انارسیم)

آیا مبلغ بیعانه ثابت است؟

بصورت دقیق این مبلغ مشخص نیست با توجه به مقدار خرید شما مبلغ بیعانه را کارشناس فروش اعلام می کند. اما این مسئله را فراموش نکنید مبلغ کمتر از مقداری که کارشناس بابت بیعانه مشخص کرده یعنی احتمال قول به مشتری دیگر مثلا اگر کارشناس مبلغ بیعانه را ۵۰۰ هزار تومان مشخص کند و خریدار ۴۰۰ تومن پرداخت کند احتمال رزرو شدن خط برای شخص دیگر ممکن است.

جهت اطلاعات بیشتر درباره بیعانه با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.