با دریافت قبض کاغذی خط۹۱۲  خود موافق هستید یا مخالف

با دریافت قبض کاغذی خط۹۱۲  خود موافق هستید یا مخالف

نحوه ی فعال کردن قبض کاغذی:

در بیشتر موارد، سایت ما عموما طرفدار این فن آوری به عنوان یک پل ارتباطی درگوشی است.  دریافت مبلغ صورتحساب از طریق اس ام اس موبایل این اواخر به شدت توسعه یافته است. و از نظر افراد به عنوان نمونه ای از موفقیت همکاری مخابرات  و  اپراتور های تلفن همراه است.

اگر چندین سال قبل را به خاطر بیاورید وجود قبض های کاغذی در زمان پرداخت الزامی بود “بله، این تنها راه حل پرداخت بود! اکنون زمان در این عصر تکنولوژی بسیار ارزشمند است! برای درک بیشتر موضوع زمان باید بگوییم اکنون زمان صرفه جویی است.

همه ی ما شاهد هستیم که سالیانه مقدار بی شماری قبض های کاغذی دور ریخته می شوند که این خود به تنهایی ضرر هنگفتی به صنعت کاغذ و از دست رفتن درخت های زیادی است. با توجه به امار گرفته شده این حجم از مصرف کاغذ برای قبض های دوره بسیار در کشور تکان دهنده است.  پس بیایید با حذف قبض های کاغذی ۹۱۲ به این چرخه کمک کنیم اما ممکن است نگرانی هایی برای شما بوجود بیاید مثلا اگر در مسافرت هستید و نگران پرداخت قبض هستید باید به شما بگوییم که از طریق تکنولوژی های نوین پرداخت صورتحساب قبض ۹۱۲،  به صورت آنلاین از طرق مختف مانند همراه بانک ها و یا کدهای ussd درتمامی شهرها و حتی روستاهای دور افتاده امکانپذیر است .

غیرفعال کردن دریافت قبض های کاغذی خط۹۱۲:

اگر شما عزیزان مخالف با دریافت قبض کاغذی هستید می توانید دستور ذکر شده را اجرا کنید. با ارسال عدد ۱ به شماره پیامکی ۹۹۰۰۰۹ جهت عدم چاپ قبض اقدام کنید.

فعال سازی دریافت قبض های کاغذی خط۹۱۲:

بعد از خواندن مطالب بالا تصمیم دریافت یا عدم دریافت قبض کاغذی باشماست اگر تصمیمتان براین است در هر دوره قبض کاغذی دریافت کنید بهترین موارد را به شما آموزش می دهیم.

بهترین کار این است که #۱۱۴*۱۰* رو شماره گیری کنید و روی گزینه ی فعال سازی دریافت قبض کاغذی کلیک کنید.

روش دوم: یکی دیگر از روش های فعال کردن قبض های سیم کارت همراه اول دائمی ارسال ۲۰۰۰  به ۹۹۰۰۰۹ و یا  می توانید همچنین حرف لاتین  R را  به ۹۹۰۰۰۹ ارسال کنید.

انارسیم از شما خوانندگان سایت درخواست دارد که با غیرفعال کردن دریافت قبض های کاغذی خط۹۱۲ از قطع درختان وهدر رفتن کاغذ جلوگیری کنند.