بازیابی پیامک های پاک شده در اندروید(ریکاوری اطلاعات در اندروید)

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که اتفاقی پیامک های خود را پاک کرده باشید و یا بعد از پاک کردن پیامک های خود دوباره به آن ها نیاز پیدا کنید. اما جای نگرانی وجود ندارد. زیرا با اینکه پیامک ها از دید شما پنهان شده اند اما به صورت مجازی به مدت محدودی ذخیره میشوند. به همین دلیل در این موارد، زمان نکته ای مهم است که باید به آن توجه کنید و سریعا اقدام به بازیابی پیامک های پاک شده خود کنید. در این مقاله به شما آموزش می‎دهیم که برای بازیابی پیامک ها چه اقداماتی انجام دهید.

بازیابی پیامک های پاک شده

برای بازیابی پیامک های پاک شده در اندروید اپلیکیشن های متعددی موجود است. در این جا ما میخواهیم اپلیکیشن FonePaw Android Data Recovery را به شما پیشنهاد دهیم. این اپلیکیشن بسیار ساده و کارآمد است. و به راحتی میتوانید با آن ارتباط برقرار کنید.

نحوه ی بازیابی پیامک های پاک شده در اندروید:

اول از همه، Android Data Recovery را راه اندازی کنید. سپس گوشی خود را با استفاده از کابل  USB به کامپیوتر متصل کنید. نگران هک شدن نباشید. گوشی در تمامی مراحل محافظت میشود.

Android USB Debugging را در گوشی خود فعال کنید.برای این کار به قسمت تنظیمت گوشی خود بروید. گزینه ی developer option  را انتخاب کرده و USB configuration را فعال کنید.

حال با اجرای برنامه گزینه ی feature(گزینه نارنجی رنگ) را انتخاب کنید.

لیستی نمایش داده میشود که میتوانید دیتای مورد نظر خود را انتخاب کرده و ریکاوری را انجام دهید. برای بازیابی پیامک هایتان message را انتخاب کنید.

مراحل بازیابی پیامک ها در اندروید

تجزیه و تحلیل دستگاه و گرفتن امتیاز برای اسکن فایل ها

برای بازیابی پیامک ها در اندروید نیاز به اجازه ی دسترسی وجود دارد.بر روی دستگاه اندرویدی خود بروید ودر پنجره پاپ آپ “Allow/Grant/ Authorize”  را انتخاب کنید. اگر با چنین مجوزی روبرو نشدید بر روی «Retry» کلیک کنیدتا دوباره امتحان کنید.

پیش نمایش و بازیابی پیامک ها از اندروید:

قبل از اینکه بازیابی انجام شود پیامک ها به همراه تاریخ و جزئیاتشان به شما نمایش داده می‎شوند پیامک های حذف شده با رنگ قرمز به شما نمایش داده می‎شوند و پیام هایی که در حال حاضر وجود دارند به رنگ مشکی. حال میتوانید تمامی پیامک های مورد نیاز خود را بازیابی کنید.

[divider]

منابع :fonepaw