سیم کارت رایتل رایگان دریافت کنید!

سیم کارت رایتل به‌ عنوان عضوی از خانواده بزرگ تامین اجتماعی، شرایط ویژه ای را جهت برخورداری از خدمات نوین ارتباطی برای این خانواده فراهم آورده‌است. به موجب این طرح، شما بیمه‌شدگان تامین اجتماعی می‌توانید سیم‌کارت اعتباری با بسته آغازین فوق‌العاده به مدت ۱۲ دوره ۳۰ روزه شامل ۳۶۰ روز تماس صوتی درون شبکه و ۲۴ گیگابایت اینترنت را به صورت رایگان دریافت نمایید.

 

سیم کارت رایتل

 

چنانچه جزو بیمه‌شدگان تامین اجتماعی (دارای دفترچه بیمه تامین اجتماعی) هستید، می­توانید با ثبت نام در این طرح ویژه علاوه بر بهره‌مندی از پوشش سراسری با کیفیت ۳G و ۴G رایتل، از تعرفه مناسب، بسته‌های مصرفی ارزان، متنوع و بسته‌های ترکیبی استثنایی رایتل نیز استفاده نمایید.

* هدایای هر دوره فقط قابل استفاده در همان دوره است.

نحوه ثبت‌نام برای  دریافت سیم کارت رایتل

شما بیمه شدگان گرامی تامین اجتماعی با ارایه کد بیمه و کارت ملی خود می توانید برای دریافت سیم کارت رایتل اعتباری این طرح از روش‌های زیر اقدام نمایید:

  • سامانه ثبت نام و خرید
  • فروشگاه‌های رایتل

توجه:

  • استفاده از تمامی هدایای بسته آغازین سیم‌کارت‌های رایتل (شامل تماس صوتی، پیامک و اینترنت) تنها در مناطق تحت پوشش نسل‌های نوین شبکه تلفن همراه رایتل امکان‌پذیر است؛ در مناطق خارج از پوشش‌دهی رایتل، استفاده از خدمات پایه، شامل تماس صوتی، پیامک و اینترنت تحت پوشش خدمت رومینگ ملی (شبکه نسل دوم/۲G اپراتورهای میزبان) و مطابق تعرفه‌های عادی شبکه رایتل (خارج از بسته) میسر است.
  • تمامی سیم‌کارت‌های ارایه‌ شده مشمول طرح دریافت سیم‌کارت هدیه می‌باشد.

برای اطلاعات بیشتر به سایت رسمی رایتل مراجعه فرمایید

منبع: رایتل

 


برچسب ها: ,