رندهای ۳ رقم یکی از اول و پله از آخر رند خوش ظاهر

رندهای  ۳ رقم یکی از اول و پله از آخر رند خوش ظاهر

طبق آنچه که در مقالات قبلی گفتیم یک شماره ممکن است دارای یک تک رند باشد، یا نه ممکن است شامل چندین رند خاص باشد. در شماره ی موبایل، ترکیب چند نوع رند در کنار یکدیگر بسیار خوش می درخشد و شماره مورد نظر را از نظر ظاهری شیک و متقاوت می کند.

ست شدن این رندها در کنار یکدیگر تاثیر برقیمت این شماره نیز خواهد گذاشت، مانند رندهای سه رقم یکی از آخر و پله از آخر که سایت انارسیم تصمیم دارد تجربیات خود را با تحلیل این ترکیب رند، در اختیار شما قرار دهد.

مثالی از این ترکیب برای شما می آوریم  ۴۴۴۶۶۵۶ به ظاهر این شماره نگاه  کنید اگر بخواهیم این شماره خط را برای شما بشکافیم و از ویژگی ها آن بگوییم اول درباره ی تکرار ارقام آن باید صحبت کنیم .

درخشش این شماره در تکرار ارقام آن است که تنها از سه عدد ۴، ۵ و ۶ تشکیل شده است و فاصله ای هم بین اعداد وجود ندارد

 

این خط دارای رندی ۳ رقم یکی از اول است که یک ویژگی مشتری پسند محسوب می شود.

 

💥 نوع رندی دوم : پله ای از آخر که همانطور گفتیم از رندهای محبوب و معروف می باشد. ۳ رقم از ۴ رقم آخر شماره یکی است(عدد ۶).

 

۶۶ و ۵۶ پله کاهشی است که به ماندگاری در ذهن بسیار کمک می کند…علاوه براین ترتیب خود  ۵ و۶ هم ترتیب افزایشی هستند.

 

💥 کیبورد فوق العاده👌 فوق العاده👌فوق العاده 👌زیبایی دارد.کل شماره بصورت افقی در یک راستا هستند.

 

💥به روش عامه پسند ۳٫۲٫۲ خوانده می شود.

 

💥برای زیبایی این خط نیاز به توضیح نیست، چون تکرارهای ارقام این شماره چه از نظر گفتاری چه از نظر نوشتاری، چه کیبوردی و چه ماندگاری در ذهن خودنمایی میکند.

 

💥این شماره بخاطر ویژگی های خاصی که نام بردیم، همیشه مشتریان خاص خود را دارد و برای شما مثل یک سرمایه گذاری مطمئن است.

 

برای شمایی که به دنبال خاص بودن هستید پیشنهاد می کنیم به پنل جستجو سایت سری بزنید این شماره خاص و مشابه این را موجود داریم، شماره را به نام خود رزرو کنید و ما را به دوستان خاص خود معرفی کنید. در صورت لزوم می توانید با شماره های نام برده در قسمت پایین تماس بگیرید و پیگیر شماره ی دلخواه خود شوید.

این مطالب توسط مشاوران انارسیم ( مرکز خرید و فروش سیم کارت ۹۱۲) برای آسودگی خاطر مشتریان گردآوری شده است در صورتی که با هرگونه ابهام در این مطلب برخورد کردید و یا نیازمند کسب اطلاعاتی در زمینه ی خرید سیم کارت بودید می توانید با انارسیم (یکی از دفاتر پیشخوان دولت )به شماره ۶۳۰ ۷۰ ۶۰ ۰۹۱۲ تماس بگیرید.