رند آینه ای را بیشتر بشناسید

رند آینه ای مقرون به صرفه و زیبا، ماندگار در ذهن:

در صورت نداشتن فرصت کافی برای مطالع ی متن ارائه شده می توایند به ویس در صفحه گوش دهید.

خرید سیم کارت۹۱۲ و اعتباری همراه اول از انارسیم یک گزینه ارزان و آسان است. ما دوست داریم که شما به ما بپیوندید و هنگامی که سفارش خود را ارسال می کنید، قبل از اینکه یک ریال بپردازید، مطمئن شوید که خط منتخب شما در این مرکز وجود دارد. بعد از این اطمینان، سیم کارت برای شما ارسال خواهد شد ما سیم کارت را به شما تحویل می دهیم. هنگامی که شما آن را دریافت کردید می توانید آن را در دستگاه تلفن قرار داده و ظرف چند دقیقه شما در حال راه اندازی و اجرا هستید چرا که سیم کارت شما پس از دریافت فعال است و نیازی به فعال سازی ندارید.

 

 

مطمئنا زمانی که صحبت از خط منتخب می شود اولین جرقه ی در ذهن هر فرد نوع رندی می باشد.

رند مورد نظر شما چیست؟

آیا رند آینه ای را می شناسید؟ درباره آن چیزی شنیده اید؟ برای اطلاعات بیشتر ادامه مطلب را بخوانید.

در مقالات قبلی درباره ی انواع رندی بسیار صحبت کردیم و توضیحات مختصری دادیم اما با توجه به محدود بودن مقالات، توضیحات کامل هر نوع رندی را بصورت مطلبی جداگانه برای درک بیشتر شما عزیزان علاقمند به مطالب مربوط به سیم کارت می نویسیم پس با ما همراه باشید.

رند آینه ای همان طور که از نامش پیداست دارای قانون بازتاب می باشد اعداد و شماره ها همانند آینه عمل می کند گویا در این نوع رندی شماره ها روبروی آینه قرار گرفته اند و بازتاب دارند مانند شماره ی ۵۴ که اگر روبروی آینه بگذارید ۴۵ می شود یا یک شماره ی سه رقمی مانند ۷۸۹ که ۹۸۷ می شود.

 

رند آینه ای

رند آینه ای به صورت کلی این گونه تعریف می شود:

 

این نوع رند شامل شماره هایی می شود که حداقل ۴ رقم اول یا آخر شماره بصورت قرینه قرار گرفته باشند. مانند: * * * ۵۲ ۲۵ ۰۹۱۲ یا ۲۱ ۱۲ *** ۰۹۱۲ در صورتی که ۳ رقم اول و آخر شماره نیز قرینه باشند باز هم شماره رند آینه ای است. مانند: ۵۲۴ *۴۲۵ ۰۹۱۲٫

 

شما می توانید برای خرید سیم کارت ۹۱۲ رند مورد علاقه ی خود  (آینه ای، دو جفت از آخر، پله اول و …) به صفحه ی اصلی از طریق پنل جستجو مراجعه کرده و برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان سایت انارسیم گفتگو کنید.