سیم کارت رند همراه اول در روز ولنتاین به عزیزان خود هدیه بدهید

به دنبال هدیه برای دیگران در لیست خود هستید؟ با طمانینه توضیحات ما را  بخوانید.

خرید هدیه سال های سال است که در بین مردم به بهانه های گوناگون رواج داشته است. این روزها صحبت بسیاری از روز عشق است که خرید هدیه در این روز یکی از دغدغه های بزرگ شده است. شما می توانید با دادن هدیه به همدیگر روابط خود را مستحکم تر کنید. و اما پیشنهاد ما برای شما خرید یک سیم کارت رند همراه اول است.

سیم کارت رند همراه اول

اما چرا سیم کارت؟ خرید سیم کارت می تواند هدیه ای فراموش نشدنی و همیشگی برای شخص مورد نظرتان باشد، هدیه ای که هر روز بیش از چند بار شما را برای او یادآوری خواهد کرد و مهم تر از ان این است که طرف مقابل شما می تواند روزی چندین بار از آن استفاده کند و مانند یک عضو جدانشدنی همیشه همراه عزیزتان باشد!!!

اکنون به ما بگویید می خواهید سیم کارت رند همراه اول دریافت کنید و یا هدیه بدهید؟ شما میتوانید لیستی از شماره های دلخواه خود مانند سال تولد عزیزانتان، شماره ی شناسنامه یا  پلاک خودرو آنها را در نظر بگیرید و با مرکز خرید و فروش سیم کارت هماهنگ کرده و این هدیه ناب را به دوستان خود هدیه بدهید.

بعد از خرید  سیم کارت برای خانواده ی خود و عزیزانتان در این روز میمون از کارت های هدیه در کنارش استفاده کنید.

شما می توانید سیم کارت رند همراه اول را در مرکز انارسیم با هر نوع کد به سادگی تهیه کنید.

هزینه ای که برای خرید هدیه سیم کارت رند همراه اول در نظر گرفته اید چقدر است؟

در حال حاضر کم ترین قیمت سیم کارت رند همراه اول ۹۱۲ تهران از ۲۰۰ تومان شروع می شود.اگرمبلغ بودجه مورد نظر شما از ۳۰۰ تا ۵۰۰ تومان است می توانید کدهای ۰,۹ خرید نمایید،مزیت خرید کد ۰,۹ قیمت مناسب و صفر بودن آن هاست، انارسیم، به دوستانی که به تازگی به خانواده بزرگ سیم کارت های دائمی همراه اول پیوسته اند، خرید این کد ها را توصیه می کند.

اگر بودجه ای از ۵۵۰ تا ۱ میلیون تومان را در نظر دارید می توانید از کدهای ۸,۷,۶,۵, انتخاب کنید، از مزایای این کدها میتوان به قدمت و قیمت میان رده آن اشاره کرد اما توجه داشته باشید که این کدها جز کد های  کارکرده محسوب میشوند۰(البته در انبار انارسیم خطوط کد  ۸ صفر موجود می باشد )

همانطور که قبلا ذکر کردیم  انارسیم خطوط کارکرده را با ضمانت کتبی (بدون هیچ گونه وجود مزاحم و زنگخور مخاطبین مالک قبلی ) به شما ارائه می دهد.

با توجه به مطالب بالا در خصوص کدها و قیمتی که تعیین کردیم اگر مبالغ بالاتری مد نظر شما است مثلا  بیش از ۱ میلیون تومان می توانید چهار کد ۱،۲، ۳، ۴ همراه اول را برای خرید انتخاب کنید.در حال حاضر قیمت کف سیم کارت ۰۹۱۲ کد۴ ۱ میلیون تومان، کد ۳، ۱٫۳۰۰ میلیون تومان و کد ۲ از ۱,۷۰۰ میلیون تومان و کد ۱ از ۳,۳۰۰ میلیون تومان هست.

هدف از خرید سیم کارت ۰۹۱۲ به عنوان هدیه:

۱٫پرستیژکاری

۲٫داشتن اعتبار

۳٫ماندگاری شماره شما در ذهن مخاطبان و مشتریان

۴٫هدیه دادن

۵٫سرمایه گذاری

 

انتخاب شماره ی دلخواه ۹۱۲ از شما خریداران، ارائه ی شماره از ما ( مرکز انارسیم اماده ارائه ی هرگونه شماره رند و فوق رند ۹۱۲ برای مشترکین) برای کسب  اطلاعات بیشتر با شماره ی زیر تماس بگیرید.

۵۰۳۰ ۸۳۷ ۰۹۱۰

خرید اقساطی سیم کارت

انواع خط رند