خطوط رند بیلبوردی برای علاقمندان به شماره های رند

شماره خطوط رند بیلبوردی و تاثیر شگفت انگیر بر کسب و کار

در صورت علاقمندی به خواندن  مطالب سایت و نداشتن تایم می توانید به ویس زیر گوش دهید.

 

 

 

خطوط رند بیلبوردی

اگرجه مصرف کنندگان دیگر به بیلبورد ها مانند بیست یا سی سال پیش نگاه نمی کنند. در حالی که هنوز هم فضای تبلیغاتی حقوقی در نظر گرفته می شود، چرا که  مصرف کنندگان در گوشی های هوشمند، تبلت ها و سیستم های بازی خود غوطه ور هستند.

 

با این حال، این بدان معنی نیست که تبلیغات بیلبورد باید نادیده گرفته شود. بیلبورد ها در همه جا هستند آنها هنوز هم می توانند تاثیر برند قدرتمند داشته باشند. علی الخصوص اگر شماره خطوط رند بیلبوردی به همراه جملات خاص استفاده شود.

مهم است که بدانیم چگونه می توان تعداد تبلیغات خود را با شماره های رند روی بیلبورد افزایش داد. آماده برای غوطه ور شدن، و انجام روش های  واقعا خلاقانه برای افزایش تبلیغات کاری خود باشید.

در اینجا ما چندین نوع خطوط رند  را برای اطمینان از اینکه بیلبورد شما بالاترین احتمال متوجه شدن را دارد، معرفی می کنیم.

با سایت انارسیم  برای دانستن مطالب بیشتر همراه باشید.

با توجه به اینکه ما در حال حرکت هستیم وقتی بیلبورد ها را می خوانیم، زمان زیادی برای برداشتن آنها نداریم. شش ثانیه به عنوان میانگین صنعت برای خواندن بیلبورد تبلیغ شده است. بنابراین،

استفاده از خطوط رند ترتیبی از اول می تواند به سهولت در خواندن کمک کند.

نمونه ای از شماره خطوط رند ترتیبی از اول:

***۱۲۳ ۰۹۱۲

اگر شما یک شماره ی تلفن، پیچیده داشته باشید، باید از بیلبوردها کاملا دور بمانید. پس استفاده خطوط رند هزاری یا خطوط رند ده هزاری، صدهزاری  نیز می تواند برای شما یک گزینه عالی محسوب شود.

نمونه ای  از شماره ی رند  صدهزاری می باشد.

*  ۱۰۰۰۰۰ ۹۱۲

بیلبوردهای رسانه ای اشتباه برای هر چیزی غیر از یک پیام سریع است پس بهتر است حواستان باشد که استفاده از شماره های تلفن غیررند نیاز به زمان طولانی برای یادداشت کردن دارد ما به شما نوع دیگری از رندی را معرفی می کنیم .

رندترازویی نمونه ای از خطوط رند بیلبوردی :

رند ترازویی نمونه ای دیگر از شماره های بیلبوردی محسوب می شود، به نمونه ای ازاین شماره ها توجه کنید.  ۲۵ *** ۲۵ ۹۱۲

یکی از معروف ترین نوع شماره هایی که در زمینه ی کار بازخورد بالایی داشته وجود شماره های موبایل با تکرارارقام است هر چقدر یک شماره موبایل تکرار ارقامش بیشتر باشد مرغوبیت رندی آن بهتر است.

مانند شماره ی  ۲۲ ۳۲ * ۲۲ ۹۱۲

برای دانستن نوع رندی مقاله های سایت را مطالعه کنید.

اگر تنها یک کارشناس مجرب برای انتخاب شماره ی همراه اول  رند داشته باشید، شانس موفقیت شما آشکارا بیش از آن است که شما بدون کارشناس انجام دهید. بنابراین، اگرشما تمام قوانین بالا را دنبال کنید قطعا یک شماره ی فوق العاده ای را روی بیلبورد طراحی کرده اید.

برای انتخاب خرید سیم کارت از نوع رند بیلبوردی و یا فروش سیم کارت بیلبوردی خود با کارشناسان انارسیم تماس بگیرید.