خرید سیم کارت همراه اول رند پله ای ، زیبای خوش قیمت

اطلاعات خود را درباره ی خرید سیم کارت همراه اول رند پله ای با گوش دادن به فایل صوتی بروز کنید.

 

 

طبق تحقیقات شرکت انارسیم رندهایی نظیر رند هزاری، ده هزاری و رند حروفی و … جز خطوط بسیار گرانقیمت و در عین حال تعداد آنها نیز بسیار محدود است یعنی اگر شما وجه مورد نیاز را داشته باشید اما ممکن است شماره دلخواه خود را پیدا نکنید و یا برعکس شماره رند در دسترس است اما شما توان خرید را ندارید و در عین حال علاقمند هستید برای رونق کسب و کار خود یک خط رند ارزان قیمت نظیر رند پله ای  داشته باشید.

خرید سیم کارت همراه اول رند پله ای

برای اطلاعات بیشتر و آشنایی با یک رند خوش قیمت و یا خرید سیم کارت همراه اول رند پله ای با ما همراه باشید.

ما سه نوع رند پله ای داریم که برای هر کدام از آنها یک تعریف آورده ایم.

رند پله ای از اول :

خطوطی هستند که ۴ رقم اول آن ها به صورت پلکانی افزایش یا کاهش پیدا میکند.

مانند:   *** ۳۵ ۳۳ ** ۰۹

رند پله ای از آخر:

خط هایی که ۴ رقم آخر آنها به صورت پلکانی افزایش یا کاهش پیدا کند.

مانند :۶۲ ۶۱ *** ۰۹۱۲

نکته مهم در خصوص یکی ازانواع رندها، رند پله ای این است که رقم یکان این افزایش یا کاهش پلکانی باید یکجور باشد مانند ۳۶۵۶ و یا در صورت یکجور نبودن یکان  باید دهگان آنها مثل هم باشد به عنوان مثال ۶۳۶۸ یا  اما به این شماره دقت کنید ۴۳۵۲ جز رند پله ای محسوب نمی شود.

رند سه پله :

همانند رند پله ای از اول یا پله ای از آخر هستند با این تفاوت که ۶ رقم ابتدایی یا انتهایی آنها به صورت ۳ پله پشت سر هم و دو رقم دو رقم ، افزایش یا کاهش پلکانی دارد. توضیحات و الزامات فوق الذکر در مورد خطوط پله ای از اول یا آخر در این نوع رند نیز صادق است.

مانند : ۹۵ ۹۴ ۹۳ * **۰۹ و یا * ۹۲ ۹۳ ۹۴ **۰۹

نکته درباره ی قیمت رند های پله ای: اگر شما سری به پنل جستجو سایت ما بزنید و شماره هایی با رند پله ای را سرچ کنید متوجه قیمت های مناسب این خطوط می شوید.