فروش گوشی های اقساطی شیائومی توسط همراه اول برای کاربران همراه اولی

فروش گوشی های اقساطی شیائومی توسط همراه اول چیزی شنیده اید؟ تصور می کنید خرید این گوشی ها به نفع شما می باشد یا به ضرر شما؟ اگر مایلید مطالب سایت ما را پیگیری کنید.

اپراتورهای پیشرودر جهان، تلفن را برای سیم کارت و خدمات آن ارائه می دهند. اپراتور سیم کارت همراه اول نیز از این روش برای فروش سیم کارت خود استفاده کرده است.

یکی از طرح های فروش اقساطی همراه اول فروش گوشی های اقساطی با برند شیائومی برای کاربرانی که علاقمند به خرید گوشی اقساطی است می باشد.

 

فروش گوشی های اقساطی شیائومی توسط همراه اول

 

مدل های فروشی توسط همراه اول Mi 4، Mi 4i، Redmi 2 و Redmi Note 2 این چهار دستگاه هستند که حق انتخاب به عهده‎ی شما می باشد. یعنی تمامی این دستگاه ها دارای شرایط فروش اقساطی بوده و کاربران می توانند به انتخاب خود هر یک را که می خواهند داشته باشند.

در این طرح علاوه بر فروش اقساطی گوشی تعرفه هایی نیز به همراه خرید گوشی به کاربر تعلق می گیرد که با هم بررسی های لازم را انجام می دهیم.

امکان خرید اقساطی شیائومی همراه اول برای مشترکین دائمی همراه اول با کدهای تهران ۱ تا ۵ امکان‌پذیر است و شما می توانید گوشی را با سیم کارتی تحویل بگیرید که طرح‌های اینترنت و مکالمه و پیامک آن فعال می باشد.

تعرفه های  فروش گوشی های اقساطی شیائومی توسط همراه اول به شرح زیر است:

فروش گوشی های اقساطی شیائومی توسط همراه اول

با توجه به معرفی این طرح از طریق سایت انارسیم برای شما عزیران علاقمند به خرید سیم کارت و گوشی های اقساطی، اکنون تصمیم باشماست که آیا خرید این طرح برای شما به صرفه می باشد خیر؟

برای مثال بخشی از ویژگی هاهری یکی از مدل های گوشی شیائومی را به شما معرفی می کنیم:

سیستم عامل :اندروید ۴٫۴٫۳

ابعاد صفحه :۵٫۰ اینچ

حافظه داخلی :۱۶/۶۴ گیگابایت

باتری :داخلی Li-Ion 3080 میلی آمپر

سیم کارت :میکرو سیم

دوربین :۱۳ مگاپیکسل

ابعاد گوشی :۸٫۹ × ۶۸٫۵ × ۱۳۹٫۲ میلیمتر

وزن :۱۴۹ گرم