آغاز تخفیفات ویژه ی خرید سیم کارت ۹۱۲ در انارسیم به مناسبت اعیاد شعبانیه

آغاز تخفیفات ویژه ی خرید سیم کارت ۹۱۲ برای نیمه شعبان :

خرید سیم کارت ۹۱۲، ایده آل برای درآمدزایی فوق العاده. چالش جدید شرکت انارسیم، تخفیفات انارسیم در راه است. سیم کارت ۹۱۲ مورد علاقه تان را در این چالش جدید تخفیفات ویژه ی خرید سیم کارت ۹۱۲ نیمه شعبان، خریداری کنید.

نیمه ی شعبان با عطر دل‌انگیز و معطر بر مشام جان می‌نشیند و آوای خوش منجی عالم بشریت، برپاکننده قسط و عدالت منتقم خون حسین(ع)، حضرت ولیعصر، امام زمان، مهدی موعود (عج)، آسمان و زمین و آنچه در آن است را به جوش و خروش وامی ‌دارد.

 

تخفیفات ویژه ی خرید سیم کارت 912

 

ضمن عرض تبریک و تهنیت به مناسبت عید نیمه ی شعبان و امید به تعجیل  ظهور مهدی موعود (عج)  شرکت انارسیم مرکز خرید و فروش سیم کارت ۹۱۲  تخفیفاتی را در تعداد مشخصی خطوط ۹۱۲ با کدهای ۱ و ۲ و ۳ و … در نظر گرفته است. این خطوط به مناسبت این عید خجسته شامل ۱۰% تخفیف می باشند.

 

در این کلکسیون تخفیفات ویژه ی خرید سیم کارت ۹۱۲ ، شما می توانید قیمت هایی از یک میلیون و تا مبلغ ۲۳ ملیون تومان را مشاهده کنید مطمئنا شماره های اعلام شده با چنین قیمت هایی باعث بازار داغ‌تری می شود. با استقبال هرچه گرمتر شما مشتریان امکان تمدید تاریخ  تخفیفات وجود دارد.

برای دیدن  خطوط  می توانید جدول زیر را مطالعه کنید.

 

تخفیفات ویژه ی خرید سیم کارت 912تخفیفات ویژه ی خرید سیم کارت 912 

 

چنانچه بعد از مشاهده ی خطوط و تصمیم به انتخاب یکی از خطوط گرفتید می توانید از طریق پنل جستجو  در صفحه ی اصلی و یا از طریق تماس با شماره های ذکر شده با کارشناسان فروش هماهنگی های لازم برای خرید سیم کارت را انجام دهید.

جهت اطلاع از تخفیف های سیم کارت های انارسیم، ما را از طریق سایت و کانال های تلگرامی درج شده در زیر مطلب پیگییری کنید.

 

📱 ۰۹۱۰۸۳۷۵۰۳۰

🆔 @anarsim0912

https://t.me/anarsimco