آیا در زمان فروش سیم کارت۹۱۲ توسط مشتری ضرری او را تهدید می کند؟

انارسیم تجریبات خود  را در اختیار شما می گذارد

قبل از فروش سیم کارت۹۱۲ کارکرده خود با هر نوع کد و شماره ای در مراکز فروش سیم دست دوم، کارشناسانی آماده ارایه مشاوره هستند. شما می‌توانید این کارشناس را از همان مرکز انتخاب کنید و برای فروش سیم کارت خود از آنها مشاوره های لازم را بگیرید.

لازم به ذکر است که کارشناسان انارسیم هیچ گونه حق مشاوره ای دریافت نمی کنند و شما می توانید با خیالی اسوده در زمان فروش سیم‎کارت خود به آنها مراجعه کنید.

 

فروش سیم کارت912

 

 فروش سیم کارت برای مشتری:

چند سالی است که فروش سیم کارت۹۱۲ به دلیل قیمت های بالا در بین مردم رواج یافته است و مراکز خرید و فروش سیم کارت توانسته اند مشتریان زیادی را به دست بیاورند. به دلیل سود قابل توجهی که در زمان فروش نصیب مشتریان می شوند بسیار محبوب شده است.

اما سوال اینجاست آیا مشتری در زمان فروش سیم کارت۹۱۲ ضرر می کند؟

همانطور که در بالا اشاره کردیم چنین نیست.  ما دراین مقاله قصد داریم تجربیات خود را در اختیار شما بگذاریم تا مشتریان در زمان فروش با خاطری آسوده این کار را انجام دهند.

با توجه به ۳ یا ۵ سال گذشته قیمت همه سیم کارت ها افزایش داشته در حالی که این افزایش قیمت در ملک یا اتومبیل وجود نداشته و یا اگر هم بوده به نسبت قیمت سیم کارت کمتر بوده است. در نتیجه ضرری متوجه مشتری هنگام فروش نمی باشد.

جدول زیر مقایسه ای بین قیمت سیم کارت، طی ۵ سال گذشته تا کنون می باشد

کد خطسال ۹۱سال ۹۶
کد ۱۱۵۰۰۰۰۰۳۵۰۰۰۰۰
کد ۵۷۰۰۰۰۰۱۲۰۰۰۰۰
کد ۷۳۰۰۰۰۰۷۰۰۰۰۰

 

کالاهایی نظیر گوشی موبایل، ساعت و تلویزیون، اگر بعد مدت کوتاهی پس از خرید، تصمیم به فروش آنها را داشته باشید یا به فروش نمی رود و اگر هم برود به سختی فروخته می شود. ضمنا اگر شما ماشین و یا خانه بخرید، قطعا بخاطر استهلاک ،تصادف یا بالا رفتن سال تولید یا ساخت، قیمت  آن افت می‎کند و ارزان می شود ولی شما از سیم کارت خود سال های طولانی استفاده می کنید بدون آنکه کوچکترین استهلاکی داشته باشد و به طور قطع قیمتش افزایش پیدا خواهد کرد. برای مثال قیمت کد ۱ تا همین سه سال پیش و همین امسال همیشه مشتری داشته  و همیشه مورد نیاز کسبه ها و افراد در دیگر مشاغل می باشد، زیرا خط ۹۱۲ اعتبار محسوب می‎شود.

پس می توانیم با جرات بگوییم در هنگام فروش سیم کارت۹۱۲ قیمت آن افزایش پیدا خواهد کرد.

ارائه ی قولنامه برای مشتری توسط انارسیم:

نکته دیگری که بسیار حائز اهمیت است این است که  دیگر فروشگاه های سیم کارت حاضر به ارائه قولنامه به خریدار نمی باشند و اگر هم قولنامه بدهند در قولنامه تبصره ای به منظور خرید سیم کارت به قیمت ۱۵ الی ۲۰ درصد کمتر از قیمت فروش را مکتوب نمی کنند. چرا؟ به علت اینکه آنها سیم کارت را بسیار بیشتر از سودی که اتحادیه تعیین کرده از مشتری دریافت می کنند و حاضر به خرید سیم کارت از مشتری خود بعد از مدت کوتاه نیستند. در حالیکه مجموعه انارسیم برای راحتی خیال مشتری این موضوع را در قولنامه مکتوب می کند. ضمانت باز خرید تا ۶ ماه ۱۰ الی ۱۵ درصد کسر مییشود و مجدد خریداری میگردد.

سایت ما را دنبال کنید و ازدوستان علاقمند سیم کارت ۹۱۲ بخواهید همراه همیشگی انارسیم باشند.