فروش سراسری سیم کارت دائمی و اعتباری همراه اول با انارسیم، هرتماس یک خاطره

انارسیم خانه ی سیم کارت اعتباری و دائمی همراه اول، از پیشگامان خرید و فروش سیم کارت ۹۱۲ در ایران است.این مرکز از سال ۱۳۸۸ خرید و فروش سراسری سیم کارت دائمی و اعتباری خود را آغاز کرده و تا امروز نیز این فعالیت‎ها با خواست خداوند و اعتماد مشترکان ادامه دارد.

فروش سراسری سیم کارت دائمی و اعتباری:

شرکت انارسیم اقدام به عرضه ی انواع سیم کارت دائمی و اعتباری به صورت نقدی و اقساط کرده که این سیم ها در انواع مختلف سیم کارت صفر، درحد صفر، رند، غیر رند با توجه به علایق مشترکان عرضه می‎شود.

 

فروش سراسری سیم کارت دائمی و اعتباری

 

این شرکت یکی از بزرگترین دفاتر پیشخوان دولتی برای فروش سیم کارت ۹۱۲ می‎باشد و به دلیل گستردگی های اخیر در زمینه ی کاری خود, تمامی شهرهای های ایران حتی دورترین نقاط را نیز برای خرید سیم کارت پوشش داده است. برای مثال شما می توانید به راحتی در شهری چون شیراز خرید خود را تحت نظر دفتر مرکزی این شرکت انجام دهید.

همکاری با دفاتر پیشخوان سراسر کشور:

نکته ی قابل توجه در مورد انارسیم این است که مشتریانی که برای پرداخت وجه نقد خود گاها دچار بی اعتمادی می شوند، همکاری لازم را با دفاتر پیشخوان بعضی از شهرها  مانند قزوین، قم و زنجان و… داشته و مشتریان به این شعبه ها ارجاع داده می شوند تا با اطمینان کامل     سیم کارت خود را خریداری کنند.

خرید و فروش آنلاین:

این مرکز، خرید و فروش خود را به صورت آنلاین از طریق سایت انجام میدهد، تا کار را برای مشترکان راه دور راحت کند. همچنین یکی دیگر از ایده های آن که بسیار مورد استقبال خریداران همراه اول قرارگرفته است مشاوره و قیمت گذاری رایگان آن می‎باشد. این ایده بهترین گزینه برای مشترکان راه دور است.

آنها می‎توانند سیم کارت خود را از طریق کارشناسان فروش انارسیم خریداری کنند. دفتر مرکزی هماهنگی لازم برای پست سیم کارت به ادرس مشترک مورد نظر را انجام داده و خریدار سیم کارت را با قیمت ناچیزی بابت پست، در جلوی درب منزل خود دریافت خواهد کرد.

کارشناسان شرکت انارسیم در تلاش برای ایجاد بهترین ارتباط با مشترکان و توجه دقیق به خواسته های آنان برای ارائه ی سیم کارت می‎باشند.

 

 

به خاطر داشته باشید انارسیم با ارائه ی سیم کارت دائمی و اعتباری با بیشترین خدمات،  اطمینان را به شما تقدیم می کند.